Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vites geçiş sorunu :(

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında HeRoGaki tarafından paylaşıldı.

1. HeRoGaki

HeRoGaki Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar vitesi en yumuşağa atmama rağmen en az 3.vitese atılıyor elimle zinciri alıp 1.vitese takıyorum 2 pedal attıktan sonra 3.vitese geçiyor ne kadar uğraştıysam çözemedim bi sorunu bisikleti alalı 2 hafta oldu daha acemiyim :)
    vites kolunda vitesi en yumuşağa çektiğimde bile makarada 3.viteste oluyor :(

2. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kardeşim heyecanını anlıyorum da bu dert ettiğin şey buraya koyduğun 2 nokta 1 paranteze bile değmez,arka aktarıcı üzerinden ayarlaman gerekiyor büyütülecek bir şey değil anlamıyorsan bisikletçi 5 dakikada halleder.

3. HeRoGaki

HeRoGaki Yeni Üye

Seviye:
    Hocam şuan köydeyim burada bisikletçi yok bisikletimi nadıl düzelteceğimi söyleyebilirmisiniz acaba ? her yerde dik yokuşlar var en yumuşak viteste zor çıktığım rampalar var :) onun acil düzeltmem gerekli :)

4. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisikleti kaldır arka tekeri çevirirken arka aktarıcı üzerindeki 2 adet vidayı aç kapat ona göre ayarını tutturursun,aslında görsellerle daha iyi açıklanır ben de çok anlamıyorum ama dert edilecek bir problem değil kurcalayarak yapılabilir :)

5. HeRoGaki

HeRoGaki Yeni Üye

Seviye: