Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vites - Fren - Zincir vs. Bakım ve Yağlama

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Enis Ünalmış tarafından paylaşıldı.

1. Enis Ünalmış

Enis Ünalmış Üye

Seviye:
    Selam,

Vites , fren ve zincir temizliği ve yağlamak için iki ürün satın aldım. Bu ürünler bugün elime ulaştı. Sanırım yarın deneyeceğim.
    Bu ürünler hakkında aşağıda ayrıntılı özellik ekledim. Daha önce kullanan yada fikir sahibi olan arkadaşların yorumlarını duymak isterim.

Seçimim doğru ise bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlara da seçimleri konusunda yardımcı olmuş oluruz.
    Şimdiden teşekkürler..

...

ZİNCİR için düşündüğüm ürün.
    Nigrin Zincir Temizleyici 8473889
    Nigrin Zincir Temizleyici 8473889 Detay Bilgisi
    # Üretim :
    # Yüksek kalite standartında ModaCar adına üretilmektedir.Ürün Markaları ModaCar adına tescilli veya tek dağıtımcısı olduğu anlaşmalı markalarıdır.Aynı marka ürünlerde karşılaşabileceğiniz fiyat farklılıkları ürünün sahte,taklit olmasına işaret edebilir.Farklı marka ve aynı resime sahip ürünlerde ise yine ürünün sahte,taklit edildiğini göstermektedir.Bu koşulları ModaCar a bildirebilir,şikayet edebilir veya orijinalliği ile ilgili bilgi alabilrisiniz.
    # ModaCar ithalatını,pazarlamasını veya üretimini yapıtrdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır.
    # Satışa sunulan her ürün AR-GE aşamasından sonra ,KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte,onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır.
    # Satın alacağınız her ürün,bilgi,arıza ve servis gerektiren durumlarda ModaCar Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır.
    # Uygunluk :
    # Tüm marka ve model MOTORSİKLETLERDE kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.
    # Kullanım Alanları
    # Motorsiklet,sanayi vb
    # Marka Hakkında
    # Nigrin Almanya nın tescilli markası olup OEM kalitesinde CE,TUV belgesiyle uluslararası dünya markasıdır.En hassas son model otomobillere sorun çıkarmayacak bir biçim ve standart çerçevesinde kalitesinden ödün vermeden üretim yapmaktadır.
    # Ağırlık :
    # 500 ml ml> Ürün Belgeleri
    # TUV,CE
    # Ürün Özellikleri :
    # Motorsiklet zincirlerini temizler ve yağlar.
    # O-Z ve X HALKA İŞLETME ZİNCİRİ İÇİN UYGUNDUR.
    # Kirlenmeden oluşan aşınmaları önler

VİTES, FREN ve DİĞER yerler için düşündüğüm ürün.
    SprayWay Beyaz Gres Yağlayıcı Sprey 400 ml 090017
    SprayWay Beyaz Gres Yağlayıcı Sprey 400 ml 090017 Detay Bilgisi
    # "Amerika dan ithal Made in USA
    # Metalin metalle buluştuğu tüm yüzeyler için ideal yağlayıcı.
    # Kurumadan, uzun süreli ve kalıcı yağlama sağlar.
    # Kir ve toz tutmaz.
    # Yüksek ısıya dayanıklıdır.
    # Aşınma, paslanma ve korozyonu önler.
    # Su ve yıkama ile akıp gitmez.
    # Araç iç pencere sistemleri, tamir takımları, birleştirme ve perçin yerleri, metal geçiş yolları ve forklift zincir sistemlerinde kullanılır.
    # Araç alt takımlar, fren sistemi metal bölgeleri, raylı kapılar, antenler vs alanlarda kullanılır.
    # KULLANIM: Yağlanacak yüzeye direk sıkılarak uygulanır.
    # AMBALAJ: 400ml / 312gr "

sonEr´´ bunu beğendi.
  2. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Alttaki ürünün bir başka markasını bisikletçim kullanıyordu. Fakat tam olarak nerelerde kullandığını bilmiyorum. Aynakola çektirme yapılan yivler yalama olduğu için baya bir uğraşmıştı onu sökmek için. O gresten de sıkmış sökmeye çalışırken. Gresi küçük parçacıklar halinde yedirebilmek açısından iyi galiba. Sprey olduğu için kullanımı da kolay gibi gözüküyor. Bir de diğer kimyasal özelliklerine bakmak lazım yalnız.

Bir ara ben de incelemeye karar verip almayı düşünmüştüm ama ilk önce elimdeki gresi bitirmeye karar verdim ve vazgeçtim.

Enis Ünalmış bunu beğendi.