Vista..

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
Akadaşlar az önce bir kopyalama işlemi yaptım Vistada ve komik bir durumla karşı karşıya kaldım.. sizlerle paylaşmak istedim, birkaç foruma daha ekleyeceğim için bir imaj olarak hazırladım, buyrun;

http://img215.imageshack.us/img215/3894/vistafa3.jpg

Scudo

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
hd nin hızını bilmiyorum ama aynı hd hem okuyor hem yazıyor ve bu yazma okuma işlemleri hd nin içindeki cd gibişey adı herneyse onun üzerinde farklı yada uzak bölgelerdeyapılıyorsa hızda düşme olabilir lakin 15 saat komik bir rakam

elfaruki

Daimi Üye
Tepki
222
bende şu anda vista kullanıyorum ve menun kalmadım desem yeridir.
mesela ailem içim webcam çok önemlidir yakınlarla görüşebilmek açısından eski pc imde xp kulanıyorum ve webcam rahat rahat çalışıyordu yeni pc imde ise açmadı ve soruşturdum uyumlu olmadığı ortaya çıktı bir yama yükle olur dediler yamasınıda aradım lakin bulamadım ve şimdi xp yüklemeye karar verdim.bundan hariç çoğu özelliğide adamı zıvanadan çıkarıyor!!

Ozan Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
93
vista dan hiç kimse memnun değil sistemi bozuyor ben bi kere sahtesini yüklemistim yasak olmasına rağmen pc kafayı yedi onun için en güvenli pardus bence onu kullanmalısınız yada xp hızlılar cünkü
iyi forumlar...

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
@samsunlu_asi

Evet.Kesinlikle haklısınız.Vista kullanan hiçkimse memnun kalmıyor.XP bence daha iyi.XP kullanıyorum ve memnunum..

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Ben memnunum ama şunu söyleyebilirim. Kişisel amaçlara göre değişir. Benim bilgisayarımda mesela oyun yüklü değildir. Tamamıyla araştırma inceleme ve önemli programlar vardır. O yüzden performansındanda aldığım verimden de memnunum. O dediğin taşıma için 15 saat süre biçmesi 16.3 gb lık bi dosya taşıosun. Yinede bişi diyemeyeceğim. Bende öyle çok oluyor. Bence gayet alışıldık bi durum. Bilgisayar biraz kastığı zaman o tür işlemler yapınca çok sık oluyor o tür hatalar

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK