Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vista..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mr.Devran tarafından paylaşıldı.

1. Mr.Devran

Mr.Devran Aktif Üye

Adı:
    Volkan Devran
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Akadaşlar az önce bir kopyalama işlemi yaptım Vistada ve komik bir durumla karşı karşıya kaldım.. sizlerle paylaşmak istedim, birkaç foruma daha ekleyeceğim için bir imaj olarak hazırladım, buyrun;

2. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    hd nin hızını bilmiyorum ama aynı hd hem okuyor hem yazıyor ve bu yazma okuma işlemleri hd nin içindeki cd gibişey adı herneyse onun üzerinde farklı yada uzak bölgelerdeyapılıyorsa hızda düşme olabilir lakin 15 saat komik bir rakam

3. elfaruki

elfaruki Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende şu anda vista kullanıyorum ve menun kalmadım desem yeridir.
    mesela ailem içim webcam çok önemlidir yakınlarla görüşebilmek açısından eski pc imde xp kulanıyorum ve webcam rahat rahat çalışıyordu yeni pc imde ise açmadı ve soruşturdum uyumlu olmadığı ortaya çıktı bir yama yükle olur dediler yamasınıda aradım lakin bulamadım ve şimdi xp yüklemeye karar verdim.bundan hariç çoğu özelliğide adamı zıvanadan çıkarıyor!!

4. Ozan Aydın

Ozan Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    vista dan hiç kimse memnun değil sistemi bozuyor ben bi kere sahtesini yüklemistim yasak olmasına rağmen pc kafayı yedi onun için en güvenli pardus bence onu kullanmalısınız yada xp hızlılar cünkü
    iyi forumlar...

5. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Evet.Kesinlikle haklısınız.Vista kullanan hiçkimse memnun kalmıyor.XP bence daha iyi.XP kullanıyorum ve memnunum..:in:

6. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben memnunum ama şunu söyleyebilirim. Kişisel amaçlara göre değişir. Benim bilgisayarımda mesela oyun yüklü değildir. Tamamıyla araştırma inceleme ve önemli programlar vardır. O yüzden performansındanda aldığım verimden de memnunum. O dediğin taşıma için 15 saat süre biçmesi 16.3 gb lık bi dosya taşıosun. Yinede bişi diyemeyeceğim. Bende öyle çok oluyor. Bence gayet alışıldık bi durum. Bilgisayar biraz kastığı zaman o tür işlemler yapınca çok sık oluyor o tür hatalar

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK