virtual dj iyi mixler yapılabilecek bir program

Scudo

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
:) winamp eklentisi shoutcast daha güzeldir. Bende djlik yapıyorum bi kaç radyoda. Ve shoutcast tan çok memnunum. Ayrıca kulaklıkta taksan veya bilgisayarın hoparlör ayrlarından sesi tamamen kapatsan bile karşı tarafa dinleyicilere ses ulaşıyor

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
ah be abi neden sen bunu 27 ocakta koymadın buraya,yana yana dj programı aradım bulamadım. :D

Ozan Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
93
@ultegrax

ilan açsaydın abi ben sana yardımcı olurdum bildim bi kac program var setuplarıda vardı örneğin orion fl studıo gibi gnderiridim ben sana

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Kullandığım programın linki ve resimlerle açıklamalı

(link)

Programı bilgisayara indirip kurduktan sonra winampı çalıştırıyorsunuz. Ctrl + P tuşuna basıyorsunuz. karşınıza çıkan ekranın sol listesinden DSP Effect sekmesini tıklıyorsunuz. Sağ taraftan shoutcast yazan sekmeye bir kez tıkladınızmı bir ekran açıldıktan sonra CTRL + P tuşuna basarak açtığınız ekranı kapatabilirsiniz. Sonra devamı altta ...

(link)

Açıklaması: Connection yazan kısma tıklıyorsunuz. Address yazan yere radyonuzun ip numarasını , Port kısmına port numarasını Password yazan yere şifreyi yazıyorsunuz. Sonra Yellow Pages tuşuna tıklıyorsunuz.

(link)

Açıklaması: Description kısmına kendinizi tanıtıyorsunuz. Nickiniz veya rumuzunuz neyse aynen kendinizi tanımlayın. Sonra URL kısmına djlik yaptığınız serverin adresini yazın. Genre şarkı türü demek. Ben oraya genelde MiXeD yazıyorum. Mixed karışık demek. Siz istediğiniz gibi yazabilirsiniz. Boş ta bırakabilirsiniz. İrc kısmına da serverin adı ney ise onun başına # işareti koyarak aynen oraya yazın. Sonra yukarıda Connect at Sturtup kutucuğunu doldurun. Saniyeler işlemeye başlayacaktır. Yayındasınız :)

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
belirli sample ları kullanarak kendi müziğinizi yapmak isterseniz, dance ejay ve techno ejay serileri tavsiye edilir

• Beğen
Tepkiler: bisiklet_tutkunu

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
ewt virtual dj gerçekden İi bi programdır dünyaca ünlü Dj lerin bilgisayarlarında bu programı kullandıklarını duydum Tam Sürüm $299.00 bu Triali galiba bütün özellikleri yok 20 günlük kullanım