Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vintage Electric Tracker

Konu, 'Bisikletle İlgili Teknolojik Gelişmeler' kısmında sspl tarafından paylaşıldı.

1. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Özetle;
    • Standart hızı 30km/h ile sınırlandırılmış fakat ilave olarak alınabilen yarış modu ile 57km/h hıza ulaşabiliyor. Yarış modu motorsiklet ehliyeti ile kullanılabiliniyor.
    • Single speed olduğundan bataryanız bitince pedal çevirmek biraz sıkıntı verebiliyor.
    • 2 saatte tamamen şarj olabilen bataryası ile 55km menzile sahip.
    Fiyat: 4.995$'dan başlıyor. Alacağınız ek donanımlarla 5.500$'a kadar çıkabiliyor.
    Ağırlık: 35kg
    Renk: Indian Red, Excelsior Blue, Slate Grey, Racing Green olarak standart renklerine ek olarak RGB tonlarında istenilen renk +600$ karşılığında alınabiliniyor.
    Kadro Materyali: Hydroformed(inceltilmiş) Aluminyum Alaşım

Teknik Özellikler:

Frenler: Avid BB7 Mekanik Disk + 160mm Rotorlar [2016 Model'de Shimano Alfine Hidrolik Disk. 180mm ön. 160mm arka.]
    Elcikler: El yapımı Brooks deri elcikler.
    Sele: El yapımı, yaylı Brooks sele.
    Lastikler: Schwalbe Fat Frank 26x2.35 [Krem ya da Siyah renkte tercih edilebiliniyor]
    Motor:
    3000W Crystalyte
    Aksesuarlar: Park ayağı, Hızlı Şarj Aleti, Aluminyum Arka Çamurluk, Xanadu far, Opsiyonel arka port bagaj +290$, Opsiyonel deri port bagaj çantaları +$800, Seleye monte edebileceğiniz opsiyonel arka led ışık +$75 , Sele altı Brooks çanta +$100

Tercih edilir mi bilinmez ama çok sevimli duruyor :)

Ekli Dosyalar:

emir yakup bulut ve hasanwhite26 bunu beğendi.
  2. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    işte ,elektrikli bisiklet dediğin böyle olmalı, bizim yollarımızda ise çin malı kocaman bataryaları olan sukutırlar,fakat fiyatı ,işte o biraz düşündürüyor.

sspl bunu beğendi.
  3. enqinHLC

enqinHLC Demir Atlı Süvari

Adı:
    Engin
    Bisiklet:
    Beldesan
    Seviye:
    Daha önce paylaşılmıştı sanırım. Tasarım harikası bir makina olmuş. Keyifle sürülür fakat ülkemiz için uygun olduğunu düşünmüyorum. Yollarımızda ziyan olur :(

sspl bunu beğendi.
  4. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam burada istediği değeri göremez, buradakiler der "Lan ahm*na koyim bu ne la buna vereceğime gider ybr alırım şahin alırım ahğahğahğahğah" "Buna binsem mahalleli bana kıçıyla güler ahğahğahğağh" ama gelse ilk sahibi ben olurum tabi :D

sspl bunu beğendi.
  5. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    @enqinHLC daha önce paylaşıldığını görmedim, aratıp baktım bulamayınca paylaşayım demiştim. Paylaşıldıysa kusuruma bakmayın lütfen. Bunu alan koleksiyon için almalı çok güzel bir görüntüsü var bence. Dediğiniz gibi ziyan olur malesef buralarda..

@TheOneUser Fiyatının biraz daha uygun olması lazım diyeceğim ama bu kalitede bir ürün bu fiyattan aşağıda zor gibi biraz :) Şahin deme bana nolur şahin deme :D

@emir yakup bulut Usta, biraz alım gücüyle alakası var bunun. Kim ister bu varken ona binmeyi yoksa :)

6. TheOneUser

TheOneUser Road Bike <3

Adı:
    Barış Akyüz
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @sspl Ne oldu hocam Şahin falan :) Doğan diyelim :)