Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

vini vidi vici trabzon turu 290 km bir günde

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Selami Daban tarafından paylaşıldı.

1. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    turumuz uzun ve yorucu oldu yaklaşık 16 saat bisiklet üzerinde toplamda 2o saat süren bir seyahat oldu günübirlik gidiş dönüş yaptık katılan arkadaşlarım insanüstü bir performans ile kazasız sorunsuz bitirdik. 290 km yol yapıldı yolda ilginç bir adamla karşılaştık bizim motive olmamıza yardımcı oldu 7000 km yol yapmış özbekistan dan yola çıkmış hac için arabistana gidiyordu yaş 62 olmaz böyle şey dedik sonra kendimize baktık sorun bizde dedik daha çok yol yapmalıyız. balıklarımız, akçaabat köftemiz, çayımız ve enfes pidelerimiz ektedir. katılımcı arkadaşlarımız başta bu organizeyi planlayan müslüm açar, çok saygı duyduğum dr mustafa koç beye, özay kayış beye, hüseyin yaman beye teşekkür ediyorum. yolda bize rahatsızlık veren şoförleride kınıyorum birgün onların çocuklarıda bisiklete binecek unutmayalım! bize katılamayıpta gönülden destek veren kenan beye, recai beye, yusuf beye, ertuğrul beye ve çok sevdiğimiz enes beye orduya selam teşekkür ediyorum. resimlerimiz yaşadıklarımızın bir kısmını size yansıtır umarım. ayrıca formdaki etkinliklerimizi paylaşan bisiklet form dostlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.

2. Selami Daban

Seviye:
  3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Fotoğrafları görünür hale getirdim.

Bu arada ayaklarınıza sağlık, hoş bir gezi olmuş.

Özbek amcaya ise bayıldım, sanırım orada böyle bir akım var bir kaç ay evvel de bir tanesi haberlere konu olmuştu.

4. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    memleket havası aldım..:rolleyes:

Selami Daban ve mustafakoc bunu beğendi.
  5. bisikletseven

bisikletseven Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bir yanınız deniz bir yanınız dağlar pi da paluklar. Heves verici ve sonuçta 290 km'lik harika bir geziye imza atmışsınız. Elinize ayağınıza sağlık

mustafakoc ve Selami Daban bunu beğendi.
  6. barhan

barhan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bende Trabzon-Rize arasında 150 km lik bir tur yapmıştır,fotoğrafları görünce anılarım canlandı, bu arada size çok imrendim ben yalnızdım iyi bir ekip kurmuşsunuz ayağınıza sağlık.

Selami Daban bunu beğendi.
  7. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Beyler 10 Numarasınız.

8. cembarlasic

cembarlasic Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Karadenizin bu güzelliklerini bize yaşattığınız için teşekkürler. Muhteşem bir gezi.

9. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    290 km bir günde güzel bir mesafe olmuş ayakalarınıza sağlık.Süpersiniz. Yolda sizlere rahatsızlık veren şöförleride kınıyoruz.

10. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet ben katılamasamda iyi bir gezi olmuş katılan arkadaşların ayağına sağlık ..

11. drogheda61

drogheda61 Yeni Üye

Seviye:
    Gerçekten güzel bir gezi olmuş.Bu resimleri görünce insanın gidesi geliyo valla.sizlere bir sorum olacak.ben bisiklettte henüz amatörüm fakat trabzondan giresuna bir günde gidebilirmiyim ? ve de gidersem ne kadar zaman da giderim? Beni bilgilendirirseniz sevinirim

12. Selami Daban

Seviye:
    sabah 5;30 da yola çıktık molalarla birlikte 13;30 da ortalama 22 km hızla vardık ama burda sizin performansınız ve yüreğiniz önemli önce kendinize inanmanız gerekli sonra gerisi gelir bu arada askerde bir söz vardır (DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER) yol gittikçe biter.

drogheda61, müslüm açar ve mustafakoc bunu beğendi.
  13. drogheda61

drogheda61 Yeni Üye

Seviye:
    Galiba bunun için biraz antremanlı olmak gerekiyor..

14. farukd55

farukd55 Yeni Üye

imrendim dostum.süper olmuş bu tur.ancak malzeme eksiklikleri göze çarpıyo.inşallah birgün karşılaşırız.bir turda samsuna yapın süper olur.yada ortada buluşalım.533 369 55 55 faruk demir.samsun bisiklet olarak size katılmayı çok isteriz.selamlar

15. Coşkun Keskiner

Coşkun Keskiner Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayaklarınıza sağlık abilerim,geziniz süper olmuş...Siz daha bu hırsla ne geziler yaparsınız :)

Selami Daban ve mustafakoc bunu beğendi.
  16. kenanyaman

kenanyaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    Daha katedilecek çok yollar var

17. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Yapılmaz diye birşey yok, kafaya koyuldumu öyle veya böyle yapılır işte. Turu gerçekleştiren tüm abi ve arkadaşlarımı tebrik ederim. Size layık bir yol katetmişsiniz ve pideleri, balıkları ve sınırsız çaylara ziyadesiyle haketmişsiniz :) Genel olumusuzluklar nedeniyle tura katılmak istemedim. İnşallah benim de buna benzer bir tur planım var. Büyük ihtimal yine Giresun ekibiyle bunu gerçekleştiririz. (Zira Karadeniz'de gördüğüm günübirlik aşırı uzun yoldan tırsmayan tek ekip Giresun ekibi ;))

Selami abi bu arada tur esnasında önceden bahsi geçen lokal yağmurlara yakalandınızmı? Bir de Giresun'a dönüşünüz kaçı buldu?

Selamlar,
    Bu sayfalarda daha önceden yapılmış bir Giresun-Ordu-Samsun turu mevcut ;) Eminim bi gün yine olucak ;) Onun dışında Samsun-Ordu-Giresun ortak bir buluşma gerçekleştirmek cidden çok güzel olur. Hoş hep orta şehirde kalıyorum, en az yolu yine ben tepicem herhalde :( Neyse yolu uzatabilirim kendimce :) Bence buluşup eğlenilecek en güzel nokta Yason Kilisesi. Ortamı cidden çok güzel. Sizlerinde fikirlerinizi alıp eş zamanlı, ortak bir tur düzenleyelim bence ;)

18. Selami Daban

Seviye:
    tur bitiminde görele girişine kadar güneşli bir hava ortamı vardı eynesil sınırına girdiğimizde karşı yönden esen rüzgara karşı pedal çevirdik görele çıkışında 1-2 km sağanak yağmura yakalandık bunun dışında sadece rüzgarla boğuştuk. giresuna gelişimiz yani benim son durak saatim 12:45 ti yanılmıyorsam. uzak illerden senin dediğin gibi enescim ortak turlar düzenlenerek bisiklet camiasını hem tanışmak hemde yeni dostluklar kurmak açısından faydalı olacağını düşünüyorum. bu arada yolda tanıştığımız Abdüsettar hacı özbekistanlı bana uğradı üç tekerlekli bisikletinin bakımlarını yaptım eynesilden bir esnaf arkadaş suriye sınırına kadar onu götürecek arabasıyla o fotolarıda akşama gönderirim. teşekkürler

mustafakoc bunu beğendi.
  19. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Bu bölümü okuyumca aklıma direk bu haber gelmişti. Sanırım bu o değil :)

Selami Daban bunu beğendi.
  20. Çağlar ALTIN

Çağlar ALTIN Yeni Üye

Seviye:
    Abi Çok Teşekkür ve Tebrik Ederiz.Bize memleket hasretini tattırdınız.Eynesil ve Vakfıkebir'i görünce Sayenizde Oraya Gitmiş gibi olduk.....!!!