Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Video veya anlatım lazım.

Konu, 'Street & DJ' kısmında Ayhan_Işık tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan_Işık

Ayhan_Işık Kıdemli Üye

Seviye:
    Bunny hop,manuel,wheelie,yüksek drop bu yazdıklarımın hepsini yapabiliorum ama 180'i bi türlü yapamıyorum her denememde ya 90 derece yada 120 derece dönebiliorum.Bu hareketin tüyolarını bilen arkadaşlardan yardım bekliorum ayrıca konu anlatımlı videolarda lazım.

2. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Youtube gibi sitelerde "how to 180" gibi ibareler yazarak araştırırsan slow motion görüntülere ulaşabilirsin... Ama genel olarak: Bunny hopa çıkar gibi önce önü havaya vede hangi tarafa atıyorsan o tarafa doğru çekip belli bir açıyı yakaladığında arkayı kaldırıp spini tamamlamak. Hangi tarafa dönüyorsan 180 in bitimindede gidonun attığın tarafın biraz olsun tersi yönüne bakmalıdır ki kolayca tamamlanabilsin.

180 den sonra biraz rollback vede sonra halfcab yaparsan iş çözülmüş demektir.

Ayhan_Işık bunu beğendi.
  3. Ayhan_Işık

Ayhan_Işık Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürler bilgiler güzel deniyeceğim.

4. neodim_bmx

neodim_bmx Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadasım sagamı solamı atıyorsun 180i bılemıcem ama kafanı doncegın tarafa cevırırsen vucudunda senle gelıcektır ve 180i tamamlarsın bıde ole dene ;)

Ayhan_Işık ve Doruk Atay bunu beğendi.
  5. Ayhan_Işık

Ayhan_Işık Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet dediklerinizi deniyorum ama bu 180 öyle bi hareketki her yanlış yaptığımda akord ayarları gidio :(

6. EmirhanKarasu

EmirhanKarasu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yukarda yazanlarla beraber birde gözünü karartıp korkmadan kuvvetlice kendini savurman lazım. Görkemin dediği gibi kafanı çevirip vücudunu hemen arkasından savurarak dönebilirsin. Tabi sonrasında yere sağlam inme ve fakie olayınıda yapabilmen lazım :)

Ayhan_Işık bunu beğendi.