Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

video ları nasıl paylaşabilirim

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında pedaltutkunu tarafından paylaşıldı.

1. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
    Tüm bisiklet kullanıcısı arkadaşalarıma selamlar... Çevre haftası köprüden geçti bisiklet adı altındaki etkinliği hem bir pedal tutkunu hem bir profosyenel bir kameraman olarak hem orta seviyede bir video montaj uzmanı olarak kask kamerası ile çekmiş olduğum videoları montajladım ve bunları sizlerlede paylaşmak istiyorum, yalnız bu görüntüleri hangi formatta ve platformunuza nasıl atabileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız o görüntüleri paylaşmak isterim. Herkese bol pedallı Günler .. .

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Merhabalar, video paylasimi icin cok fazla alternatif yok ne yazik ki. Yapilabilecekler arasinda YouTube'a alternatif bir siteye videoyu yükleyip link vermek var. GoogleVideo'ya yüklenen görüntüler forumda direk olarak görülebilir hale getirilebiliyor.

Yüksek kalite icinse RapidShare tarzi bir paylasim platforumuna videolarinizi yükleyip download linklerini verebilirsiniz.

pedaltutkunu bunu beğendi.
  3. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
    cevabın için teşşekkür yalnız görünütü yüksek kalite çözünürlüğünde olup 25dakika ve ben pc işleriyle bu sene uğraşmaya başladım pc olaylarını çözme konusunda bilge adamdan 3d animasyon ve digital video tasarım kursundan sonra anlamaya başladım ancak net konusunda halen yetersiz bir bilgim ve deneyemim var özellikle rapidshare sayfalarında kafayı çiziyorum...
    Yani; HELP MEEEE . . !

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    RapidShare yanilmiyorsam parca basina en cok 100 MB yükleme kabul ediyor.

Bu nedenle WinRAR programi ile tek dosya parcasini 100er MB'lik bir kac parcaya bölüp kisim kisim upload edebilirsiniz. RapidShare'de cok detayli anlatimlar vardi diye hatirliyorum. Deneyin, eger yine de yapamazsaniz ben resimli bir anlatim hazirlamaya calisirim.

5. Erkin B. KAYA

Erkin B. KAYA Forum Demirbaşı

Seviye:

6. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
  7. Bora TİRKİ

Bora TİRKİ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:

Rıza merhaba

Yukarıda verdiğin link error veriyor.

Bilgin olsun.:in:

8. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
    izleyen arkadaşlar olmuş amma bilemiyeceğim.... Görüntüleri merak ediyorsan sana onun dvd sini vermiştim o görüntüler linktekiler... :in:

9. HakN

HakN Misafir

Rıza bey, yukarıda belirtiğiniz Rapid Linki, tam URL bilgisi içermediğinden görüntülenmesi, izlenmesi mümkün olmaz. (Rapid server bağlantı bölümü eksiktir)

Url bilgisinde tam veri yolu yazılması gerekir, linkdeki ... olan yerler kullanıcı arayüzde sorun yaratmaz, Fakat RapidServer bağlantısında problem oluşur. Bu nedenle internet bağlantı bölümünde URL link kısmını tekrar tam veriyolu olarak tamamlarsanız, sorun ortadan kalkacaktır.

HakaN