Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

vernik atması

Konu, 'Scott' kısmında Cengiz Gökalp tarafından paylaşıldı.

1. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba scott scale 35 karbon kullanicisiyim.kadromun 2 yerine koruyucu sticker yapistirmistim.onlari kaldirdigim zaman beraberinde vernik te geldi ve sanki tirnaklasam gelecek gibi bir goruntusu var. Vernik soyulmalari garanti kapsamina giriyor mu. Yoksa direk marintek ile mi gorusmem gerekiyor.simdiden tesekkurler

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Hiç iyi olmamış :( ama, size en doğru cevabı ve bilgiyi marintek verecektir.

3. Cengiz Gökalp

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    malesef 3-4 gündür dönüş yapmadılar :/

4. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Doğrudan Scott'ın kendisine gönder mail'i.
    Kadron hala garanti kapsamındaysa, bu tür hatalarla ilgilenmeleri gerekiyor.

5. belce türker

belce türker Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Konuyu hangi adrese gönderdin bilmiyorum ama direk bike@marintek.com.tr adresine gönderirsen daha çabuk geri dönüş alabilirsin.

6. Cengiz Gökalp

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    marintek doğa sporlarından gürol bey ile görüştüm. Sorunun fotoğrafladım ve yanında fatura ve seri numarasını da fotoğraflayıp mail yolladım kendisine. Çok sağolsun 1 gün içerisinde telefon ile geri dönüş yaptı. Scott firmasına fotoğrafları ve bilgileri gönderdiklerini söylediler en geç cuma gününe kadar yanıt beklediklerini ,cevap geldiği gibi aynen bildireceklerini söylediler :)

marintek doğa sporlarına ve gürol beye şimdiden teşekkürler

7. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisikletle birlikte gelen kullanım kitapçığı vs bulunan poşet içinden 10- 15 kadar sticker çıkmıştı. kabloların kadroya değdiği yerlere yapıştırılması öneriliyordu. Özellikle Alın borusunun her iki yanından geçen kablolar gidonu çevirince kadroya sürtünme yapar. Gerçektende son derece koruyucu oldular. Sonuçta kadronun yapıştırılan stickerden zarar görmemesi gerekir. Umarım kısa sürede zararınızı telafi ederler.

Cengiz Gökalp bunu beğendi.
  8. Cengiz Gökalp

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    az önce marintekten gürol beyden mesaj aldım

olumsuz sonuç aldım arkadaşlar :)

kadro garantisine sadece kırık ve çatlaklar dahilmiş.Vernik atmalarına kesınlıkle bakmıyorlarmış.İlginç buldum açıkçası.

9. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Vernik her hangi bir çarpma-sıyrık gibi nedenlerle atsa scott un ilgilenmemesi anlaşılır ama hiç bir kadroya zarar vermeyecek bir sticer çıkartılırken vernik kopuyorsa bu boya vs işlemlerin imalattan sorunlu olduğunu gösterir. scott a direkt müracaat etmeniz daha sağlıklı davranmalarını sağlayabilir. fotoğrafları buraya koysanız belki benzeri vernik sorunları yaşamış yorum yapan arkadaşlar olabilir. hatta konuyu herkesin ziyaret ettiği " diğer bisiklet konuları " altına taşımanız daha iyi olur. markaya göre destek başlığı çok az ziyaret ediliyor.