Veloturk Gran Fondo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Uçakta bisiklet taşımak için bisiklet taşıma çantası elzem. Öbür türlü eziyete dönüyor. 70 euro civarına chainreactioncyles dan aldığım çanta (Bikaç modifiye yapılmış) ile 2-3 kere yurtdışına bisiklet götürdüm. Çoğunda normal bagaj olarak verdim. Başına herhangi birşey gelmedi. Bisiklet çantasında boş kalan yerlere de kıyafet vs diğer eşyalarımı koyuyorum, bu şekilde ekstra bagaja gerek kalmadan tek bisiklet çantası ile bütün eşyalarımı taşıyorum.

ürün linki de bu.
(link)
Ben aldığımda fiyatı 75 euro altındaydı, vergi ödemeden almıştım, sonradan zam gelmiş. %10 luk indirim kuponu ile vergisiz alınabilir.
Muhakkak bundan çok dha iyi ürünler vardır fakat fiyat performans açısından tavsiye ederim..

• Beğen
Tepkiler: Onur Cavus
Scudo

hkndng

Üye
Tepki
30
İsim
Hakan
Bisiklet
Merida
Kısa parkura kayıt oldum, yaklaşık 18-20 km ortalamada giderim diye düşünüyorum.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Bir takım aracı İstanbul'dan Nevşehir'e gidecek; öncelikle kendi ekibinden gidecekler listesi oluşturuluyor. Ancak anladığım kadarıyla takım dışından katılım için sadece 3-4 bisiklet için yer ayrılabilir görünüyor. Gidiş-dönüş 170 TL (bisiklet+yolcu). Sadece bisiklet olsa da rakam değişmiyor maalesef. Düşünenler bana iletirlerse katılacak sayısını ve uygunluk durumunu sorabilirim.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@hkndng

Gidiş 11 Eylül Cuma, dönüş 12 Eylül Cumartesi akşam.

Alper Arslantürk

Aktif Üye
Tepki
415
Bisiklet
Canyon
Ben kayıt olmuştum ama özel nedenlerden dolayı katılamayacağım için çok üzülüyorum.Herkese iyi eğlenceler şimdiden.

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
@Aydın Diricanlı

Israrla Pegasus'u bekliyoruz. :rolleyes:
Bisiklet rezervasyonu yaptırdım fakat bisiklet ücretini ödemedim.

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
@Aydın Diricanlı

Dönüşte de ücretsiz taşıyacaklardır umarım. Dönüşüm Anadolujet'le olacak çünkü. :)

mgz999

Üye
Tepki
17
İsim
Marten
Merhaba,
saglik raporu almak icin Kadiköy'de tavsiye ettiginiz bir yer var mi?
Ben Siyami Erkek Hastanesin'deki aile hekimligine gittim, onlar da Kardioloji'ye ve Gögüs Hastaliklarin bölümüne göndermek istediler.
Oradan bir randevu almak yine ayri bir dert oluyor.
Sifa Hastanesine bir sormustum, onlar bir muayene ücreti talep ediyorlar, yani 400 lira civarinda.
Bu rapor kolay ve rahat bir sekilde alabilecegim bir doktor/hastane biliyorsaniz vu burada paylasirsaniz cok sevinirim.

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.031
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) bu linkten aradığınız soruların hepsine yanıt var, tartışmanın manası yok arkadaşlar

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@mgz999 400tl de bir yanlışlık var, sporcu lisansı için olmasın?
ben rasgele özel bir tıp merkezine gittim, 5 dkda verdiler, 50tl

mgz999

Üye
Tepki
17
İsim
Marten
Sifa özel bir hastane ve baya pahalı, doktor sana selam vermesi icin bir ücret ister. Sen hangisine gittin?

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@mgz999 ankarada bizim mahalledeki bir tıp merkezi, o da özel. Aile hekimine gidince ekg falan bir dolu alçılıyor

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
Kamil Koç otobüsleri 2 şer tane bisiklet alıyor. Ama önceden söylemek lazım. Yığılma olursa herkesin bisikleti alınmaz.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Biz uçakla gidenler şöyle bir talepte bulunduk; Atilla ekibinin takım aracı var, kendi ekibinden gidenler haricinde 11-12 bisiklet için ve 3 kişi için de koltuk var. Ancak bir maliyeti var: Gidiş-dönüş 170 TL. 10 Eylül Perşembe gidiş-12 Eylül Cumartesi akşamı dönüş. Aracın Nevşehir'e kaldırılması için bir maliyet hesapladılar. Bisiklet başına 170 TL (3 kişi de ekstradan gelebilir ayrı bir ücret yok)

taskin

Aktif Üye
Tepki
227
İsim
Taşkın
Ben ancak cuma akşamı yola çıkabiliyorum iş durumları yüzünden; cuma akşamı kalkan otobüsler sabah 8:30 gibi Ürgüp'e ulaşıyormuş; çok geç olur mu acaba? Zaman çipi, t-shirt vs gibi işlemler yüzünden en geç saat kaçta start alanında olmak gerekiyor acaba?

• Beğen
Tepkiler: barhan

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Teknik toplantı ne zaman? Nerede? bilen var mı?