Veloturk Gran Fondo

Tepki
256
Bisiklet
Cube
Biz Instagram dan Bahçeşehir Bisiklet Kulübü olarak önümüzdeki seneye katılmayı düşün mediğimizi kendilerine ilettik. Yukarıda bir çok arkadaşın belirttiği gibi expo alanından da belli oluyor. Üstünde durulmamış sadece yapılmış olsun diye yapılmış bir organizasyon olmuş. Ülkenin en iyi denilen yarışına yazık olmuş. inşallah organizasyon da yetkili olan birileri bu yazıları okuyordur.

• Beğen
Tepkiler: ghostt ve BF Okuru
Scudo

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.361
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sayın ve değerli bisikletçi dostumuz, deneyimli yorumcumuz @Berkem Ceylan konuya bir yorum yapsa da kafa karışıklığına bir son verebilsek diyorum..
Kendisi hem forumdaşımız, hem de Velotürk yönetimi içinde..

Omzu kalabalık

Daimi Üye
Tepki
534
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biz Instagram dan Bahçeşehir Bisiklet Kulübü olarak önümüzdeki seneye katılmayı düşün mediğimizi kendilerine ilettik. Yukarıda bir çok arkadaşın belirttiği gibi expo alanından da belli oluyor. Üstünde durulmamış sadece yapılmış olsun diye yapılmış bir organizasyon olmuş. Ülkenin en iyi denilen yarışına yazık olmuş. inşallah organizasyon da yetkili olan birileri bu yazıları okuyordur.
Keşke herkes sizler gibi organizasyona dair düşüncelerini onlarla direk etkinlik mail adresi üzerinden paylaşsa. Böylece belki önümüzdeki seneler için bu hususlar dikkate alınır ve herkes kazançlı çıkar.

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.592
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her sene dert yanıp, her sene katılıyorsunuz. Öyle bir dert yanma var ki, sanki bu organizasyon ilk defa düzenlenmiş ve herkesin Çeşme GF hakkında ilk deneyimi. Bırakın arkadaşlar bu işleri. Yazmayayım, yazmayayım diyorum ama insanı söyletiyorsunuz. Her sene gerek forum, gerekse gerçek hayatta olsun sürekli Çeşme GF hakkında hep ama hep aynı negatif yorumlar. Öyleydi de, böyleydi de. Ya arkadaş katılmayın o zaman. Hadi birden fazla kez katılanları geçtim. İlk defa iştirak edecek adam hiç mi çevresine sormaz, hiç mi fikir almaz.. Yaa! Kusura bakmayın ama; Bana sanki amaç yorum ve analiz değil de, böyle yermeler üzerinden "Bakın ben Çeşme GF'ye katıldım" subliminal mesajı vermek gibi geliyor. Hadi hepsini geçtim; Hani şurada Ziya ve Serkan abi harici varlık gösterecek potansiyelde bir bisiklet sporcusu da çok göremiyorum. Valla kimse kusura bakmasın. İsteyen engelleyebilir.

• Beğen
Tepkiler: PuncherZ

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.079
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Adil bircok yorumunda haklisin elbet ancak sikayet ettigimiz konu atla deve birsey degil. Yolun 8 km lik bir kisminda bir temizlik yapilsa, daha ozenli bir yaris sonu odul toreni planlansa ve 2-3 viraja daha guvenlik elemani koyulsa cozulecek seyler. Bunlar da bir organizasyondan en temel beklentiler olmali.
Ben gecen yil yarismaya basladim ve Cesme ye ilk gidisimdi. Zaten hepi topu adamakilli 6-7 yaris oluyor onlari da daha iyi yapamaz miyiz derdimdeyim.

Her sene dert yanıp, her sene katılıyorsunuz. Öyle bir dert yanma var ki, sanki bu organizasyon ilk defa düzenlenmiş ve herkesin Çeşme GF hakkında ilk deneyimi. Bırakın arkadaşlar bu işleri. Yazmayayım, yazmayayım diyorum ama insanı söyletiyorsunuz. Her sene gerek forum, gerekse gerçek hayatta olsun sürekli Çeşme GF hakkında hep ama hep aynı negatif yorumlar. Öyleydi de, böyleydi de. Ya arkadaş katılmayın o zaman. Hadi birden fazla kez katılanları geçtim. İlk defa iştirak edecek adam hiç mi çevresine sormaz, hiç mi fikir almaz.. Yaa! Kusura bakmayın ama; Bana sanki amaç yorum ve analiz değil de, böyle yermeler üzerinden "Bakın ben Çeşme GF'ye katıldım" subliminal mesajı vermek gibi geliyor. Hadi hepsini geçtim; Hani şurada Ziya ve Serkan abi harici varlık gösterecek potansiyelde bir bisiklet sporcusu da çok göremiyorum. Valla kimse kusura bakmasın. İsteyen engelleyebilir.

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konu nasıl bu kadar yanlış anlaşılır şoktayım. İnsanlar Çeşme GF ye katıldım subiminal mesajını vermek için bilerek düştü demek.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Y.

Burak B.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.986
İsim
Burak
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Veloturk GF ye ilk kez katıldım, Kısa parkur gayet iyidi, 1 kere hırsımdan yol kenarına çok yaklaşıp mıcırlı kısımdan geçtim düşme riski yaşayarak. Kısa parkur çok sıkıntılı gelmedi fakat esas sıkıntı uzun parkurda gordum. Eğer uzun parkura katılsaydım muhtemel söverdım burda :acpsnr:

Hoşlanmadıgım taraflar;

Start-Finish noktası expodadn uzak olması
Yarış kayıt ofis cadırı saçmalığı
Yarış sonrası expo alanında 1 tane su olmaması (İzmir granfondada nerdeyse elimize damacana verceklerdi)
Madalya tasarımın eski ve basit oldugu farkettim özellikle damla stickerin sırıtması. Her sene madalya tasarlayacaklarına sadece damla stickerin değiştirip masraftan kacınmaları.

Güzel tarafıda. 3 şaşe magnezyum, araç kokusu. Guzel kaliteli pro su matarası vermeleri. Kumanya olarak guzel ve açlık gidericiydi. Seneye duruma göre katılırım veya katılmam. sonuçta izmirde oturdugum halde aracıma 400liralık benzin attım.

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konu nasıl bu kadar yanlış anlaşılır şoktayım. İnsanlar Çeşme GF ye katıldım subiminal mesajını vermek için bilerek düştü demek.
Bisikletçi, düşmeyeceksin.
Düşersen ölürsün.
Sen de ölürsün beyaz yakalı.
Sen de ölürsün tatlı su bisikletçisi.
Sonra forumlara çıkarsınız. Kapasitesiz bisikletçi fondoda düştü diye.
Sadece 2 sayfa yazarlar hakkınızda forumlarda.
Çıkar kelli felli wattlı bir adam, üzgün ve sarkastik tonu ile anlatır.
Goflet Tatlısu Bisikletçisi, fondoda mıcırda kayıp düştü.
Sonra da Garmin Edge Kullanıcıları kulübü sayfaları gelir.
2 sayfalığına subliminal olursunuz.
Peki. Wattlı ve kaslı bir şekilde mi yarıştınız ?
Hayır. Düştünüz diye öldünüz.
Düşersen ölürsün dostum. Hepiniz ölürsünüz.
Öldün çık !!!

FE27D311-5385-475C-A0A4-47920E6D4445.jpeg

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.592
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Antalya'da sıcaklar etkisini tüm hızıyla göstermeye devam ediyor.

ag249

Forum Bağımlısı
Tepki
1.714
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletçi, düşmeyeceksin.
Düşersen ölürsün.
Sen de ölürsün beyaz yakalı.
Sen de ölürsün tatlı su bisikletçisi.
Sonra forumlara çıkarsınız. Kapasitesiz bisikletçi fondoda düştü diye.
Sadece 2 sayfa yazarlar hakkınızda forumlarda.
Çıkar kelli felli wattlı bir adam, üzgün ve sarkastik tonu ile anlatır.
Goflet Tatlısu Bisikletçisi, fondoda mıcırda kayıp düştü.
Sonra da Garmin Edge Kullanıcıları kulübü sayfaları gelir.
2 sayfalığına subliminal olursunuz.
Peki. Wattlı ve kaslı bir şekilde mi yarıştınız ?
Hayır. Düştünüz diye öldünüz.
Düşersen ölürsün dostum. Hepiniz ölürsünüz.
Öldün çık !!!

297011 dosyayı görüntüle
Hocam süpersiniz ya sabah sabah iyi geldi :D

• Beğen
Tepkiler: theGenius

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.592
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Söyleyecek lafı olmayan hakaret eder.
Ne adın ne de fotoğrafın var. Goflet rumuzlu bir bisiklet fotoğrafı be ölçüde muhatap alınabilir? Kendince bana laf soktun falan zannediyorsun.

@theGenius Senin Sora Tekstil ile bir bağlantın var mı?

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu arkadaş neden kendini forumun sahibi sanıyor sürekli?
Foto ve nick beğenmemiş şimdi de.
Fotosu olanın stravasını ister, strava yoksa "muhattap almam" deyip laf söyler, alay eder...
strava gösterenin performansını beğenmez, yazdıklarını aşağılar.

Biz de kendisi gibi mi yazalım illa ki?
Forum adabını da bilmiyor "köpekli kel". Sanki foruma her yazılan ona yazılmış gibi her konuya salça olup millete laf söylemese çatlayacak.

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fotosu olanın stravasını ister, strava yoksa "muhattap almam" deyip laf söyler, alay eder...

Forum adabını da bilmiyor "köpekli kel". Sanki foruma her yazılan ona yazılmış gibi her konuya salça olup millete laf söylemese çatlayacak.
Hocam selamlar. Öncelikle bu soruları sormak için yeterli watt/kg oranını tutturabiliyor musunuz? Haydi tutturabildiniz diyelim, maksimum eşik gücünüzü, zone 2yi hiç bozmadan verebiliyor musunuz ?

Ek olarak penti külotlu çorap a.ş. ile bir bağlantınız var mı ?

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam selamlar. Öncelikle bu soruları sormak için yeterli watt/kg oranını tutturabiliyor musunuz? Haydi tutturabildiniz diyelim, maksimum eşik gücünüzü, zone 2yi hiç bozmadan verebiliyor musunuz ?

watt'ım yetmedi kusura bakmayın :(

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.592
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Bilemiyorum. Varımı, yoğumu ortaya koyuyorum. Bahsi geçen firmaya siber güvenlik testi yapmışlığımız var. Bunu bir bağlantı olarak adlandırırsan. Evet olabilir. İhtiyaç doğrultusunda indirim kodu ayarlamaya çalışabilirim. Gerçi zat'ı şahaneniz s-works kadro ve üst segment kompanent, Akrepli marka kıyafetler kullandığınız için indirim kodu gibi konulara imtina edeceğinizi düşünmüyorum.

Wuuuw! Köpekli kel. Bunu sevdim. Hatta dur ismimin altına da yazayım. Bu arada her şeye salça oluyor diyen birinin rumuzu altında her bockolok yazması da ironik olmuş. Engelli olduğun için mesajını şimdi gördüm. Geç cevap verdiğim için kusura bakma. Yoksa biliyorsun böyle atışmalı rövaşata golü fırsatlarını kaçırmam.

Son düzenleme: