VeloKSK

Scudo

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Biz pedalea ya devam ediyoruz haberiniz ola ..... Ammaaa Mazgallara dikkatttt....IMG_2815.JPG

• Beğen
Tepkiler: selmantuncer

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.875
İsim
Hakan Engin
Geçmiş olsun :(, benim de en korktuğum şeylerden biri bu mazgallar

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Selam BİSİKLETFORUM KATILIN BİZE
VeloKSK
Yeni bir takım! Harika! Şu andan itibaren bir Wings For Life World Run takımına sahipsin. Şimdi harekete geç ve takımını geliştirmeye başla. Takımında ne kadar çok koşucu olursa, takımının sıralamadaki yeri de o kadar iyi olur.
Bu bağlantıyı arkadaşlarınla, ailenle, iş arkadaşlarınla, özetle takımında yer alabilecek herkesle paylaş.
(link)
Takım sıralamaları, takımında en çok mesafeyi kimin katettiğini göstermekle kalmaz, takımının katettiği toplam mesafeyi ve takımının katettiği ortalama mesafeyi de gösterir. Bu veriler sayesinde takımını diğer takımlarla da kıyaslayabilirsin. Kazanılması gereken puanlar mı var? Öyleyse şimdi tam zamanı!
Sen ve takımını 8 Mayıs 2016'te görmeyi diliyoruz
Wings for Life World Run ekibi

VeloKSK Turumuz
  • 109.4km
    Distance
  • 4:40:38
    Moving Time
  • 451m
    Elevation
  • 129W
    Estimated Avg Power
  • 2,174kJ
    Energy Output
Show Less
AvgMax
Speed23.4km/h55.4km/h
Heart Rate128bpm138bpm
Cadence65141
Calories2,424
Elapsed Time5:28:05

sargonnas

Forum Demirbaşı
Tepki
1.501
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Selamlar facebook grubunuza istek gönderdim. Bostanlıdayım bende.

bambam84

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Caglayan Y
Bisiklet
Merida
Selam Arkadaslar, ben de istek gonderim. Kabul ederseniz sevinirim.

sargonnas

Forum Demirbaşı
Tepki
1.501
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Merhaba hoşbulduk. Umarım bir an önce tanışır birlikte sürüşler yaparız.

Bu arada salı - perşembe günleri genelde bostanlı - üçkuyular iskele - bostanlı şeklinde tur yapıyorum. Ortamala 50-55 km mesafe var. İskeleye kadar mola vermiyorum. Sadece iskelede bir su molası 2-3 dk kadar sonra tekrar geri dönüşe geçiyorum.
Cumartesi ya da pazar sabahları duruma göre ya +100 km yada bostanlı bornova kayadibi karaçam sabuncubeli bornova bostanlı şeklinde turlar düşünüyorum. Bu hafta bu turlara başlayacağım. Zamanla menemen manisa bornova bostanlı turu da yapabiliriz.

Tavisyelerinizi de değerlendirelim mutlaka ve en az 2-3 kişi yapabilirsek bizim için çok daha eğlenceli hızlı ve spor amaçlı olur diye düşünüyorum. Çünkü kullandığımız yollar hep araç yolu ve tek olduğunuz zaman ister istemez sizi pek takmıyo araç sürücüleri.

@Atacan gruba eklediğiniz için teşekkürler. Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: bambam84

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Deniz Ç. bizde genelde klasik rota ksk çıkışlı sasalı tarafı köy yollarına veya kuş cennetine doğru oluyor. iş durumuna göre hergün birileri genelde çıkıyor bu rotaya, aşağı yukarı 40-60km. hafta sonları ise planlı olarak farklı yönlere kayabiliyoruz.

haberleşmeyi genelde whatsapp üzerinden yapıyorduk fakat artık bisikletforum ve facebook'u etkin kullanma vakti geldi sanırım.

sargonnas

Forum Demirbaşı
Tepki
1.501
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Facebook u etkin kullanırsak aslında bayağı iyi olur gibi. Zaten orada etkinlik oluşturma var. Tabi sizin vereceğiniz karara göre sürüş yapacak arkadaşlar etkinlik oluşturursa hem takibi rahat olur hemde nerde ne zaman ne yapılmış görebiliriz. Bana yön fark etmiyor bu arada. Sasalı tarafına gece tek başıma olduğumdan gitmiyorum. Malum bizim köpecikler çok sevimli :) Ama 2-3 kişi olunuyorsa o yönede giderim bana fark etmez gruba uyarım.

• Beğen
Tepkiler: bambam84 ve Atacan

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
@bambam84 görülmüyor isteğin. Deniz Hoş geldin. Her hafta sonu mutlaka çıkılıyor. haklısın Face den duyurmuyoruz. çünkü katılacak olanlar özelden mesaj atsın demiştik. Ama olmadı artık ben tüm aktiviteleri yazıcam. Ama uzun vadeli program yapmıyoruz . en fazla bir gün öncesinden haberdar edebiliriz . Dinamik bi ekibiz napalım :)

• Beğen
Tepkiler: sargonnas

skywagon

Daimi Üye
Tepki
464
İsim
Cem Kürkcü
Bisiklet
Canyon
VeloKSK yeni bireyleri bünyesine katmaya hazırlanıyor. Grubumuz yol bisikletini spor, performans ve sosyal aktivite gözüyle gören pedal dostlarını bünyesine katacaktır. Tez vakitte pedallamak dileğiyle.

@Deniz Ç. ve @bambam84 hoşgeldiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@skywagon Ben gönülden bağlıyım size zaten...Bugüne kadar gördüğüm en düzgün en canayakın ve düzgün arkadaşlardan oluşan grup :)

skywagon

Daimi Üye
Tepki
464
İsim
Cem Kürkcü
Bisiklet
Canyon
@BF Okuru Fırat dost, eyvallah cansın. Duygular karşılıklı, İzmir'in değil Türkiye'nin en aktif grubu İzmir Özgür Pedallar'daki dostlara selamlar.

• Beğen
Tepkiler: ilberto ve Atacan

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
C.tesi plan yarım saat kaydı, 6.30 çıkış, 10.30 dönüş ve kesintisiz olacak şekilde güncellendi. Performans turu kıvamında yapacağız, gelmek isteyen herkesi bekleriz. Rotamız Mavişehir koçtaş'tan başlayıp eski foça tarafına doğru olacak gibi.

ilberto

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
İLBER
Bisiklet
Canyon
Bir gün yol bisikleti alırsam aranıza katılmak dileği ile. Okuduğum kadarıyla aynı kafa yapısındayız. Uzun turlar ve hız. Ama maalesef bisiklet el vermez :) Kazasız belasız iyi sürüşler.

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@ilberto

bir gün herkes yollu olacak :) bekleriz

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Uzun kollu giyin çok pis yanıyor kollar. Ben dünde turladım . Kollarım kıpkırmızı oldu ve deli gibi kaşınıyor..