VeloKSK

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
İzmir KSK çıkışlı, şimdilik kısa turlar yaptığımız amatör bisiklet grubumuz "KSK Pisikletcileri" kurulmustur.

Amacimiz tempolu, yarim gunluk veya daha uzun turlar yaparken oturduğumuz köy kahvelerinde muhabbetimizi arttırmak.

iletişimimizi whatsapp üzerinden yaparak tur planlarını oluşturuyoruz.

Eger sizin de hedefiniz tempolu turlar yapmak ve performansinizi arttirmak ise, yol bisikletim balkonda çürümesin diyorsanız, birde KSK tarafında oturuyorsanız, yani daha ne isteyeceksiniz ki :) işte aradığınız ekip burada. Ha unutmadan en sonda kalan suları taşır :)

Ekibimiz
Atacan - @Atacan
Cem - @skywagon
Hazar
Erdem - @r.ezk
Mert
Soner - @scitakoglu

(link)

Scudo

skywagon

Daimi Üye
Tepki
464
İsim
Cem Kürkcü
Bisiklet
Canyon
Atacan, konu başlığı ve Strava Klüp için ellerine sağlık.
Öyle ya da böyle bisiklete biniyorsanız, temponuz artsın diyorsanız, şehir bisikletim yol bisikletleriyle dost olabilir fikrini seviyorsanız; KSK Pisikletcileri hedefler konusunda yardımcı olacaktır.

Turlarımız piknik havasında değil performansı artırma havasında, kahvelerde muhabbeti tadında , kendine inananların arasında ve yüksek kadansta gerçekleşmektedir.

• Beğen
Tepkiler: Atacan

alfisti

Üye
Tepki
76
İsim
Burak Ö.
Bisiklet
Specialized
Merhaba. Strava üzerinden talep gönderdim. (link) Erdem'le fırsat buldukça çıkıyorduk. Uygun zamanlarda turlarınıza katılmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: Atacan

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
Cem abi güzel özetlemiş, spor amaçlı elimizden geleni daha iyi yapabilmek için, bunun keyfinden beslenerek, kişisel gelişim ve ekip ruhuyla hareket ediyoruz.
Tadında molalı sohbet ve akıcı turlara yöremizdeki arkadaşlar telefon nosu olarak ister özel ister public atarlarsa ekleriz.

Hoşgeldin Burak :)

• Beğen
Tepkiler: alfisti

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba, bende Sasalı, kuş cenneti, trafiğe açılmadan önce katip çelebi üni. oradaki çevre yolunda bisiklet sürüyorum. ama sürekli tek başıma sürdüğüm için sıkılmaya başladım. iletişime geçersek sevinirim.

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Bu arada her türlü teknolojik, lojistik , kıyafet , teknik yardım konusunda da birlik halindeyiz . telefon üzerinden olduğu için her an haberleşebiliyoruz.. Yedek parça ve internet alışverişi olarakta en azından birimize olmayan diğerimize olur durumumuz var..
Yüksek kadans herşey :)

mrt_kcmz

Üye
Tepki
114
İsim
Murat
Bisiklet
Giant
MErhaba bende izmirdeyim. nerelere kaçıyorsunuz genelde?

skywagon

Daimi Üye
Tepki
464
İsim
Cem Kürkcü
Bisiklet
Canyon
Merhaba,

Mavişehir çıkışlı, Sasalı-Kuş Cenneti-Kaklıç-Sasalı Piknik Alanı-Mavişehir yapıyoruz genelde. Bunun sebebi zaman ve mekanın her daim rahatlıkla herkese uyuyor olması. Fakat ilerleyen zamanlarda Sasalı-Kozbeyli ve devamı olacak. Şimdilik 50 km.lerde sürüyoruz. Gelecek için 100+km. ler hedefimiz.

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Genellikle bisiklet yolu Sasalı Kuşcenneti kaklıç turu. Bu Ara Sasalı piknik alanı içinde 3-5 tur atarak geri dönüş yapıyoruz.
@mrt_kcmz

Planlarda Kozbeyli var. Büyük ihtimal bu hafta sonu. Whatsapp üzerinden haberleşiyoruz.

Cem yere indin mi? Whatsapp ta planlıyoruz

mrt_kcmz

Üye
Tepki
114
İsim
Murat
Bisiklet
Giant
@skywagon

genelde ben de Manavkuyu, Kaklıç, Seyrek, Menemen ve Manavkuyu dönüş yapıyorum. güzel bir rota. 100+ lara katılmayı isterim.

• Beğen
Tepkiler: bambam84

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Güncel devam ediyoruz turlara .

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
Turlar da devam . Formalar da hazırlanıyor.

Tepki
19
Bisiklet
Mosso
Merhaba Arkadaslar. Bende 15 gün önce bir dağ bisikleti aldm.Şemiklerde oturuyorum.Sürekli tek sürdüğüm için artık sıkılmaya basladım. İletişime gecersek sevinirim :)

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
@AhmetArslan
Özelden tel no verirseniz ve whatsapp ınız varsa ordan ekleriz . online haberleşerek çıkıyoruz. ortalama hızımız 25 lerde o da benim yüzümden. :) diğer arkadaşlara kalsa 30+ olucak :) yani 25 ve üzeri ortalamalarda olucağımızı hatırlatayım.

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
Facebook VeloKSK grubu uzerinden tur planlarimizi gorebilirsiniz. Kapimiz kendine guvenen herkese acik ;)

• Beğen
Tepkiler: ikitekerbirdünya