Velet

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Buda benim " Velet " aslında yol-mtb arasında gidip geliyordum ama 33 yaşında 1.90cm ve 95 kg olunca beni taşıycak tek varlığın bu alet olduğuna kanaat getirdim :D işte en son topladığım naçizane "velet" her ne kadar işten güçten binmek nasip olmasada bisiklet toplamak bir tutku oldu bende.ilk bisikletimi 12 yaşımda toplamıştım zannedersem bu topladığım 24. bisiklet(arkadaşlarıma ve takıma topladığım dahil). göz zevkinizi bozmazsa bir göz atıverin artık
kadro daki ilhamı HAKAN YAZMAN dan aldım (bilen bilir rüya bisiklet ;) )

trek' den sonra uçak gibi geldi. 11 kg. ;) dahada hafifletebilirm 500-700 gr daha ama du bakalım biraz binebilsem. (lastikler-aynakol.pedallar değişirse tahminim 10.5 kg ye düşer)

zincir biraz kısalacak amortisöre 105 ps hava vurulacak :D :D :D

maşa konusunda teknik destek için Halili ÖZTÜRK'e ÇOOOK TEŞEKKÜRLER

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Oldukça yakışıklı olmuş Bülent Abi. Tek göze batan şey aynakol ;)

Ama sen bilirsin işini, hayırlı olsun :)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Çok şık bir veled olmuş. Frenler daha üst model seçilse daha iyi olabilir. Pedalların renkleri hoşuma gitti. Pedalın markasını ve fiyatını ve nereden bulabileceğimi öğrenebilirmiyim? Kırmızı renk seçeneği varsa bende düşünebilirim.

İyi günlerde kullanılması dileğiyle..

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
herkese ayrıca tekrar teşekkürler evet aynakol değişse güzel olur.ve değişecek en kısa zamanda bu arada ön lastikgerçekten ters yahu dün topladım aceleye gelmiş .halilden de bişey kaçmıyor :) baymineral pedaller wellgo wpd-700 çok iyi bişey değil ama gerçekten çok şık durduğu için bir türlü değiştiremiyorum ben para vermediğim için fiyatını bilmiyorum ama kalitesine bakılırsa cüzi bişeydir.

fren bacakları lx çokta kötü değil yaw.:D :D :D ama dikkate alıcam

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet göze oldukça hitab eden bi bisiklet..Özellikle jant etine hasta olsum zaten böyle jantları çok seviyorum..Alah nazardan saklasın güla güla kullanın.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
vay be MİNİK KUŞ biiskletin çok güzel olmuş dostum inşallah birde makara al kendine idman yap arada bir hiç olmasa mtb yarışlarına gir maksat atmosferi yaşamak olsun dostum Allah kaza bela vermesin inşallah umarım en yakın zamanda benimde olur abi çok güzel ya bisikletin inan çok hoş olmuş birde benden bir tavsiye maşayı düz maşa yap amörtisörsüz bence abi bisikletin çok tatlı bence

• Beğen

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
amoebalar zatn benim favorilerim arasında bu bisikletler gerçekten görünüş bakımındanda bi al benisi var güle güle kullanın allah kaza bela göstermesin

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bülent abi çok güzel olmuş. Kazasız, belasız bol pedallı günler.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şu forumdaki arkadaşların yaptığı gibi sende artık vakit bulursan şu güzel bisikletinle turlara çık yanlız fotoraf çek çünki turlardan resimleri istiyorum hem seni biiskletin ile beraber görmüş oluruz hemde bisikletinin daha çok resimlerini görmüş oluruz çünki gerçekten hoşuma gitti bisikletin abi tekrar hayırlı olsun

• Beğen

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Bülent abi Bisiklet'in hayırlı olsun dediğin kadar varmış, hatta az bile söylemişsin.:)
Kazasız belasız bol keyifli sürüşler yapman dileğiyle abi.
benimde gözüme xt dual kolların fren açısı çarptı abi.:eek: baya bir aşağıya bakıyor kollar, dual sistem olduğu için rahat vites değişimi yapamayabilirsin.(gerçi sen benden çok daha iyi biliyorsun,yeni toplandığını belirtmişsin)
bizim aleti de bi toplayabilsek tam topladık derken bir daha dağılıyor
selamlar saygılar abi

• Beğen

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@İdris ACA

saol idriscim. dual kollarda haklısın ben bisiklette açılara çok önem veririm inan doğru açıyı bulabilmek için belki 1 saat dual kollarla uğraştım azıcık iri olduğum için haliyle ellerimde biraz büyük ve en rahat pozisyonun bu olduğuna karar verdim .ama daha 1 kere bindim bindikçe o kendini belli edecek . tespitlerin çok doğru herzamanki gibi senin bisikletide çok merak ediyorum mutlaka dehşet bişey çıkıcak yine

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
Bisikletiniz çok güzel olmuş gerçekten, güle güle kullanın.

benim de nacizane tavsiyem: ağır olduğunuz için gidon boğazı ve gidonu biraz daha ağır ama stabil parçalarla değiştiriseniz sürüş zevkiniz artabilir. iyi pedallamalar...

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
Kanka ,

Allah nazardan saklasın ellerine sağlık !

Sadece toplama değil birazda vakit ayırıp çevirelim değilmi ?

En kısa zamanda ziyaretine gelicem , bu arada kaç kg oldu bu haliyle ?

Selamlar,

• Beğen

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Bülent abi hayırlı olsun çok şeker bir Scud olmuş :)

gerçi trek i satışa çıkarttığında bir ara Scott yazıyordu profilinde hatta sormuştum resim istemiştim :)
Sende Colnagoyu önce görelim dedin
Gördün ama iş güç resim yollayamadı dedim içimden...

Amoeba hayırlı olsun
Fox çok hoş görünüyor yakışmış ;)
Kullananlar görüntüsünden çok çok daha iyi olduğunu söylüyorlar tabi denemek nasip olmadı bana :)
senin de yorumunu duymak isterim bir ara...

bu arada o az telli jant seti ne marka model vs. kaç gr ön arka?
QR (quick release) mor mor çok tatlı olmuş :)

eh napalım bizde Antalyada bulabildiğimiz kadarı ile uğraşıyoz (iyiki istanbulda değilim :D:D:D)

Tekrar hayırlı uğurlu olsun Bülent abi
Allah Kaza Bela Vermesin inşallah...

;)

• Beğen