velespit bisiklet turlarından resimler

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Fotoğraflar için teşekkürler; ancak hani fotoğraflardaki arkadaşları da bize tanıtsanız tam süper olacak! Özellikle de birkaç tane kadın görüyorum. Kim bu kadınlar?...Bisiklete binen kadın zaten göremiyoruz; gördüğümüzde de tanımak isteriz; öyle değil mi ama?

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletimi geçen hafta bıraktığımda Velespit'e Alperen Abi bahsetmişti, bu o mu acaba? Baya şey kaçırmışızdır yoksa. Hala kask alamadım o yüzden katılamadım.

NE güzel bir Velespit dolusu mutlu yüzler.

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
İlk fotoğraf harika olmuş.Gülen yüzleri görmek çok güzel.Yeni Velespit turlarınızda görüşmek dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: sniper

wolverinewashere

Daimi Üye
Tepki
139
@abdullahabdullah

evet alperenin söylediği geziler bunlar kaskı zorunlu tutuyoruz güvenlik önemli
ancak gelmek istyerseniz kasak bir şekilde ayarlanır mutlaka siz yeterki katılmak isteyin

bu arada bu haftasonu yapamayacağız ancak bir sonraki hafta sonu gezilerimize devam ediyoruz ilgilenen arkadaşlar velespitle irtibata geçebilir yada buradan katılmak istediklerini söyleyebilirler
arkadaşların tanıtımına gelince bence turlara katılarak öğrenmeniz çok daha iyi olur ama yinede alperen en azından isimleri yazarak bize küçük bir kıyak yapabilir

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
arabanız da hani off road'cıları andrıyor...
zaten ne kadar zevkli eğlenceli bi tur olduğu fotoğraf karelerindeki yüzlerdeki tebessümlerden anlaşılıyor....
paylaşım için teşekkürler..tebrikler

wolverinewashere

Daimi Üye
Tepki
139
evet kullandığımız süper eğlenceli land rover DEFENDER :p
hemen yandaki köşesi görünende benim canavar CJ5 im
jeep ler saolsun pek park problemi çekmiyoruz
(link)
(link)
tabi şöylede bi durum var defender 10 kişi ve 10 bisiklet alıyo
cj5 3 bisiklet ve 2 kişi :)

oktays

Üye
Tepki
47
Manzara, insanlar, Land Rover harika görünüyor. Yapılacak ilk Polonez, Aydos veya benzeri tura katılmak isterim, moruklara LR'de yer varsa. Biraz yoldan(!) çıkalım.

Sezai

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel bir gezi olmuş, resimler içinde çok teşekkerler ayrıca davetinizde çok güzel fakat jeeplere nasıl sığılacak bende sizin cj5 dediğiniz jeepleri çok seviyorum bazıları çok güzel topluyor. Benimde planlarımda öyle bir jeep toplamak var ama kısmet.

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Bu gibi turlar yıllardan beri düzenlediğimiz turlardan. Katılmak için gerekli olan en önemli iki şet kask ve eldiven. Turlarda genelde iki guruba ayrılıyoruz heyecan isteyenler önden tempolu gidiyor gezinti amaçlı gelenler ise arkadan manzarayı izleye izleye geliyor. Böylece herkez için keyifli oluyor. Land Rover'e 11 kişi ve 15 bisiklet sığıyor. Araziyede girdiği için turda büyük kolaylık oluyor yorulanlar araca binerek devam edebiliyorlar yada dinlenme imkanı bulabiliyorlar

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)
(link)