Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vee rubber lastik kullanan? Düz borulu 29' XCR maşa satan yer bulamadım? ve jant çemberi hakkında?

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında osibu tarafından paylaşıldı.

1. osibu

osibu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, chainreaction dan bir kaç şey sipariş vereceğim. Mavic jant çemberi alıp sonrasında göbeklerini ve tellerini toplayacaktım. Lakin karar veremedim. Türkiyede hazır toplanmışını aşağı yukarı aynı fiyatlara bulurum filan diye. Çemberler 50-60 TL göbekleri 150 liraya alsam , zaten 250 tl ediyor aşağı yukarı. Birde teller var onlarda 70-80 lira civarı tutsa 350 tl civarına jant seti toplamış olacağım. Bu fiyat sizce uygun mudur? Çemberler xm119-xm319 dan herhangi biri olacak. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.

2. konu Vee rubber lastiği duyan kullananınız var mı? Katlanabilir lastikleri var 10-15 dolara.(güya indirimli hali ama inanasım gelmedi) Çemberleri almazsam bunlardan eklemeyi düşünüyorum sepete.

3.konu XCR maşa . Her yerde konik xcr var ama düz bulamıyorum. Bi furç takımı varmış takmak için ama oda 50-60 lira zaten. Gözünüze çarpan düz borulu xcr var mı? Sıfır arıyorum 200 liraya kadar.