Vee Geldi.. Seni seçtim apex... :)

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
öncelikle hayırlı olsun bisikletiniz..bendede bu bisiklete karşı bi heves var..alırken bütçenizde seçiminizi etkilenmiştir,hani bu fiyatlarda salcanonun başka modeli veya başka marka modeli arasında kaldınızmı..önümüzdeki 2 ay içinde yol bisikletimi yeniliycem..salcano apex,salcano cyc 02,sedona611 arasında bi karar vercem bende..

Scudo

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
ergun bey hayırlı olsun bu arada facebook da aradım bulamadım siz ekleyin isterseniz.bisiklete gelince ik bakımını sakın aksatma gidon bandının ve selenin jelatinini sökmeyin isterseniz sele o kadar değil ama gidon bandı çok çabuk kirleniyor :) bisikleti kullandınız mı bilmiyorum ama ilk başta ben de bakarken hayran kalmıştım sonra yola çıktığımda işte ben şimdi başladım bisiklete dedim.özellikle kadrosu çok hoşuma gitti.sonraki hedefim pinarello dogma eğer olmazsa yine salcano alırım kesinlikle :) fatih aydın face den ekleyin konuşalım bisikletle fotoğrafım var... hayırlı olsun tekrar :) bu arada bu konu aracılığıyla da bizlere rehber olup bu bisikletin bu kadar yayılmasını sağlayan ibrhmakgül e çok teşekkürler :)

Tepki
4
@fatihaydın

ibrhmakgül ,forumdaki bu arkadasimiza bende tesekkur ediyorum.onun beyaz apexli konusunu,yorumlarini ve incelemesini gordukten sonra butceme uygun olarak Tiagra donanimlisini almaya karar verdim.Bisikletim bu aksam geldi kismetse yarin yada pazartesi servise toplatmaya goturecegim.

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Yeni fotoğrafları koydum incelemek isteyen inceleyebilir.. :)

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Bisiklet 4 gündür elimde ve 130 km oldu.. :) Hız denemesi olarak dün hafif bir rampa aşağı 64 km hızı gördüm.. Ben inanıyorım bu bisiklet 100 km'yi görür ama ben o kadar hıza çıkabilirmiyim bilmiyorum.. :) Daha önce başka bir yol bisikleti ile 74 km gördüm onda bile bi an korkuyor insan.. Ama bisiklet harika bi şey karar veren caymasın :) Arkadaşımda tiagralısını alıyor haftaya bir örnek olucaz.. :)

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Ben de bundan istiyordum ama bütçem yetmediğinden şehir bisikleti tercih ettim. İmreniyorum görünce valla :) Güle güle kullanın..

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Olsun hedefinizden vazgeçmeyin bir gün alırsınız.. :)

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
güle güle kullan, hayırlı olsun...

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
süper kazasız bol pedallar

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/480220_4027258273234_770024785_n.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ergun Yavuz

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
yaw şu bisikleti hiç düşünmeden alacağım da neden kompakt aynakol seçeneği koymamışlar anlamak mümkün değil gerçekten...

lance armstrong'la aynı oranları kullanıyor bisiklet.

bence aynakol apex 50/34 ve ruble 11-28 olmalıydı kesinlikle. ben sokaktaki yokuşlardan bahsetmiyorum 3-4km süren yokuşlar var, örneğin akyakadan marmarise giden yol marmaris girişi, bu aykolla pro olmayan kimse çıkamaz...

salcanoya mail atmayı düşünüyorum 50/34 ve 11-28 alabiliyorsak alacağım. ben bunları alır takarım ama o zamanda cannondale fiyatına yaklaşır bisiklet.

yaw bi işi doğru yapın kardeşim ya seçenek yok bu nasıl iş ? türk işi...

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Mehmet bey hayırlı olsun.. Pek güzel makina :) Baya bi çoğaldı apexler.. Ben 5-6 günde 160 km gördüm.. Bi sorun yok ta bi şey sorcam sürerken dikkat edin gidon bağlantı veya furç setinden sağ sola yüklenirken az da olsa tık tık sanki makina açılır gibi yani genleşmeye benzeyen bi ses geliyor mu ? Böyle bi şey varsa sizinkinde de normal bir şey.. Yoksa ben söktürüp bakıcam..
Ayrıca Emre bey dediğiniz mantıklı ama kullanmaya başladıktan sonra diyosunuz ki bu bisikletle yarışlarda çok can yakarım.. :D Ben inanıyorum benden başka birisi kondisyonlu birisi bayır aşığı bu bisikletle 100 km hızı görür.. Ama ben göremem yani korkarım o kadar hızda :D

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
ergün bey siz boğazı yanlış takmış olmalısınız. boğazın vidalarını sökün. üstteki vidayı sıkın önce sonra boğazın vidalarını sıkın. maşanın kadroyla bağlantı olan yerinde boşluk kalmıştır. ben bisikletten memnunum zincir hasarlı gelsede güzel bisiklet.

Dura-ace

Aktif Üye
Tepki
34
http://a1208.hizliresim.com/10/4/bgn11.jpg

benim boy 1.70 54 kadro almışım ama biraz büyük geldi :(

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Benim boy 1.75 bende 54 aldım cuk oldu :) Dediğinizi yarın yapıcam.. Bisikletçide halledicem..

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
@Görkem Kavasoğlu

aldıracaksınız banada bu bisikletten... benim boy 172 acaba 51 kadro mu alsam 54 mü ?