Vee Almanya'dan aldığım yeni yol arkadaşıım :) Scott Speedster S10(2012)

Scudo
Tepki
25
Bisiklet
Cube
yaşım itibarıyla size sevgili Oğulcan dememe müsade ediniz.Vermiş olduğunuz detaylı bilgi için çok teşekkür ederim.Kaç kilo yük khakkınız vardı?Demeden de geçemiyeceğim.Bizim uçtuğumuz uçaklarda 20 kilo hakkımız oluyor.Ayrıca burada ki Dağ Bisikleti yarışlarınabüyük ilgi var.5 binden aşağı katılım olmuyor.Tabi Türklerin sayısı Avrupadan 3 sporcudan fazla değil.Bu konumda bizi gerçekten çok üzüyor.Kapımızın önünde sabahın saat 6:00da start veriliyor.Gözlerimiz hep Türk tipi arıyor.Ayrıca ben listeleri isim isim de tarıyorum.Hep böyle sevecen bir sporcu Türk olarak kalmanız dileği ile.Tekrar sevgi dolu selamlar.

Oğulcan Yürek

Aktif Üye
Tepki
81
@Mustafa Sibik

tabi diyebilirsinizi lafı mı olur :D giderken türk hava yollarıyla gittiğimizde 30 kilo yük hakkımız vardı fakat dönüşü pegasusla yapınca onlarda 20 kiloymuş eğer dönüştede türk hava yollarıyla gelsem direk taşıma parası vermeden getirebilicektim ama sağlık olsun bisiklet sağ sağlim geldi ya sorun yok , yurtdışındaki yarışlarda haklısınız çok kimse gitmiyor ama ülkemizde de yavaş yavaş bisiklet sporuna değer verilmeye başlandı.Zamanla sizin oradanda türk sporcular geçicektir emin olun.Sevgilerle

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
havacılık tasıma kuralları geregi bisikletler ayrı tasındıgından ek ucret vermeniz gerekirdi zaten thy 30€ istiyor yurtdısına.

Oğulcan Yürek

Aktif Üye
Tepki
81
@Murat.Bagci

thy'de taşıma kilogramını geçmediği için bisiklete taşıma parası vermeden getiren kişiler tanıyorum :)

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
@Oğulcan Yürek

check in personelini taniyorsa belki anlasmali olarak getirtmis olabilir ki yoksa her turlu nerede olursaniz olun tasima parasi aliniyor ne yazik ki .
ama check in de sizin 35-40kg valizi bile isterlerse ek ucret odemeden gecirebilirler.

• Beğen
Tepkiler: Oğulcan Yürek

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
çok güzel hayrlı olsun kazasız belasız iyi pedallar inş..

Serdar Sarı

Daimi Üye
Tepki
77
Bisiklet
Cannondale
Harika bir bisiklet güle güle binin. Gerçekten çok hesaplıya almışsınız şuan kuzenlerim aracılığıyla ben de getirtmeyi planlıyorum :D

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Murat.Bagci

Biskletiniz hayirli olsun, cok güzel duruyor. Allah kaza bela vermesin.

Murat arkadasimiza katiliyorum, ne olursa olsun ücret aliyniyor. Bisiklet normal yük kategorisine girmiyor, spor kategorisine giriyor ve spor kategorisin de spor aletleri ayri bir ücrete tabi tutuluyor. Tabiki tanis olur da gözyumarsa baska.

Bir de bisikleti karstadt dan alginizi söylemissiniz ve arkadasin birine de adres vereyim oradan specialized vs. bakarsiniz diye tavsiye de bulunmussunuz. Karstadt da gercekten specialized marka bulunuyormu? Ben simdiye kadar hic görmedim de. Arkadasin ayrica berlinden münihe gitmesine gerek yok, karstadt almanyanin her tarafinda bulunuyor ve berlin münihe yaklasik 600km.

Tuafima giden de münih gibi bir yerde tüm bisikletcilerin tasinmasi ve en az 3-4 saatlik yerler de bulunmasi, yani bu demektirki birdahaki bisikletci stuttgart nürnberg vs. sehirlerin de bulunuyor. Keske önceden bilseydim, size münih ve 30km civarin da en 50 tane bisikletci adresi verirdim ve böylece de yardimci olmus olurdum.

Arkadasa da tavsiyem Cube almayi düsünüyorsan, kararini degistirme bence.

• Beğen

SerkanERDOGAN

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Ümit
Hayırlı ugurlu olsun.. hayalimdeki bisiklet <3 :) Böyle bisiklete sahip olabilirsem inşallah binmeye kıyamam vallahi :D

• Beğen

aliaslan

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Corratec
gerçekten çok güzel görünüyor zaten yarış bisikletlerine ayrı bi hayranlığınlığım var sizinki ayrı bi güzel göründü gözüme. bende istiyorum bi tanede yarış almak fakat oturuş pozisyonunda rahat edemem diye almıyrm neyse siz almışsınız kazasız belasız kullanın 41 kere maşallah.

• Beğen

Oğulcan Yürek

Aktif Üye
Tepki
81
@Salih Eroğlu

teşekkürler bunu fazla kullanmıyorum 2000 km'ye yaklaştı , asıl antrenmanlar Kron-Active ile yapıyorum onunla 9000 i geçtim :)

• Beğen
Tepkiler: Salih Eroğlu

Oğulcan Yürek

Aktif Üye
Tepki
81
Murat Bey öncelikle teşekkür ederim , dediğim gibi ben arkadaşa aldığım yerin linkini verdim.Almanya'ya da ilk defa gittim sizin kadar bilgili değilim malesef.

Ben gittiğimde haftasonu olduğu için oradaki dükkanlar tatildi ancak bir çoğuda dediğiniz gibi 3-4 saatlik yerlere taşınmış bana orda kime sorsam bunu söyledi.Berlinle münih 600 km olabilir veya karstadt almanya'nın her tarafında da olabilir bunu ben bilemem.İlk defa gittiğim bir yer ve gezmek için gitmedim iş toplantısı için gittim gezmek için 1-2 saat anca vakit kalıyordu. Bir dahakine sizden adres alırım.

Oğulcan Yürek

Aktif Üye
Tepki
81
@SerkanERDOGAN

teşekkür ederim , bende her zaman çıkarmıyorum malum ülkemizde yollar berbat halde :)

Oğulcan Yürek

Aktif Üye
Tepki
81
@aliaslan
Teşekkür ederim , yol bisikletine ilk başlayışta oturuşta sıkıntı oluyor kalça,boyun ağrıları vs yaşıyorsunuz ama 1 hafta sonra kadar hepsini unutup rüzgara bırakıyorsunuz kendinizi:)