Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vee Almanya'dan aldığım yeni yol arkadaşıım :) Scott Speedster S10(2012)

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Oğulcan Yürek tarafından paylaşıldı.

1. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar 2 hafta önce almanya'ya şirketimizin gitmesi sebebiyle bende gittim ve orada münihte bisiklet dükkanları bulunuyordu.Biz münih'e gittiğimizde cumartesi günüydü ve öğrendiğimiz kadarıyla cumartesi öğlene kadar çalışıyor çoğu firma ve pazar günleri geneli çalışmıyordu.Bizim uçağımızda pazar günü kalkacağı için hemen annemle bisiklet dükkanları araştırdık ama ne hikmetse hepsi taşınmış ve 3-4 saatlik mesafelerde bulunuyordu.Bu beni çok üzdü ve annemde olayı anladı gel sana cep telefonu alalım dedi beni mutlu etmek için ama nafile.Ben koydum kafaya son bir hucum bir kaç dükkana daha telefon açtım ama hiçbiri o bölgede yoktu hepsi taşınmış.Artık tüm ümidimi kaybettiğimde öyle mağazaları gezinirken Karstadt mağazası karşımıza çıktı be showroomda scott'ın mtb bisikletini gördük içeri hemen daldık ve bisiklet katına çıktık gayet büyük bir yer ayırmışlar ve hemen yol bisikletlerine gözüm ilişti orda karşıma birazdan görüceğiniz yeni yol arkadaşım çıktı ve ilginçltirki bizimle ilgilenen personelde çok yardımcı oldu ve ben satış fiatı 1.600 euro olan bisikleti oradan 750 euro ya aldım resmen sans yüzüme güldü :) ve yannında bayağı bir yedek ekipman vs aldım onlarda hep indirimli fiyattan alındı toplam 250 euro tuttu ekipmanlar.Ve bisiklet paketlendi uçağa hazır hale getirildi.Dönerken havalimanında tax free yapmayıda unutmadım ! Son dakikasına kadar bekledim ve 350 tl vergi iadesi aldım :) profesyonel olarak ilk kron xc 250 ile başladım ve emin olun o bisiklet sizi asla yolda bırakmaz! Kimsenin ne söylediğine aldırmayın düzenli bakarsanız hiç bir bisiklet sizi bırakmıyor :) Çekmeköy Duatlonunda xc 250 hünerlerini gösterdi ve ilk yarışımda kendi kategorimde 11.oldum :) Ne profesyonel bisikletler gördüm önümde çukura giriyor çıkamıyor , lastiği patlıyor ama aynı yerlerden xc 250 ile ve üstündeki rubena lastiklerle geçtim banamısın demedi bisiklet.O yüzden kulaktan dolma bilgilerle kimse bisikleti kötülemesin :) Kronda ki memnuniyetim yol bisikletinde de geçerli oldu kron active aldım hem fiyat hem kalite açısından oldukça iyiydi ve onunla 6000 km ye yakın yol yaptım ağustos ayından bu yana gayet sağlam :) Şimdi ise üst seviye ekipmanlı bir bisiklete sahibim bu pazar takımla antrenmana çıktım formula 1 yolunda bisiklet bildiğiniz akıp gidiyor altınızdan ve vites geçişleri çok hassas hiç hissetmiyorsunuz bile :D tek eksik yanı fren bacakları ultegra değil fakat oda dert değil pabuçlarını dura-ace pabucu ile değiştirdim banamısın demiyor :) Yurtdışından bisiklet getirmek emin olun çok karlıymış ben bunu anladım çıkıcak olanlara tavsiye edebilirim ,okuduğunuz için teşekkürler :)

2. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Scott speedster s40 kullanmış ve çok sevmiş birisi olarak S10'daki güzelliği tahmin edebiliyorum.Hem fiyat olarak çok uygun olmuş hem de bisiklet olarak süper olmuş.Güle Güle kullanın.Bol pedallamalar

Oğulcan Yürek bunu beğendi.
  3. yuzuakyener

yuzuakyener Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İnanılmaz güzel. Allah nazarlardan saklasın. Çok iyi fiyata almışsınız. Güle güle binin.

4. Kürşad Erkaya

Kürşad Erkaya Üye

Seviye:
    Çok güzel bir bisiklet hemde çok uygun fiyata almışsın tadını çıkar

5. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    çok teşekkür ederim arkadaşlar fiyat olarak çok çok uygun fiyata geldi bana bu konuda resmen şanslı hissettim kendimi , birlikte hep beraber kazasız belasız pedallarız umarım :)

6. Cmpgnl

Cmpgnl Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.

7. Enes nlfr

Enes nlfr Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Oğulcan kardeşim bisikletin tekrardan hayırlı olsun :)

8. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)

9. Murat BAYRAKTAR

Murat BAYRAKTAR Aktif Üye

Seviye:
    İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. 250 euroluk ekipman olarak ne aldınız merak ettim. 1600€'luk bisikleti 750ye aldım derken 1600 buradaki satış fiyatımı? birde vergi iadesinden bahsedermisiniz biraz.

10. Cengiz Parlakgül

Cengiz Parlakgül Bisikletkolik

Adı:
    cengiz parlakgül
    Seviye:
    750 euro inanılmaz fiyat s10 kadro ve ultegra donanım çok şanslısın gülegüle kullanman dileği ile, ve pes edipte telefona dönmediğin için tekrar tebrik ederim, irade istek ve azim bol pedallar rüzgar arkanda olsun!

11. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hayırlı olsun arkadaşım.Allah kaza bela vermesin çok güzel bisiklet :)

12. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Fiyat olarak Almanya da ki satış fiyatı 1600 euroydu Türkiyede fiyatı çok yüksek kalıyor :D Vergi iade'sine gelicek olursak diyelim Almanyadan kendinize bisiklet aldınız.Alırken tax free varmı diye önce bir mağazaya sorucaksınız.Varsa size kasadan özel bir form veriyor onu doldurmanız lazım ve ülkeden çıkış yaparken havalimanında tax free yapıp vergiyi size iade ediyorlar(Alman vatandaşı olmadığınız için kanunen vergiyi iade hakkınız var ) Tabi benim gibi işi son 45 dakikaya bırakmayın bırakınca biraz gergin geçebiliyor erken gitmekte fayda var :D tax freeden ödediğin verginin bir kısmını veya tamamınnı ya peşin yada kredi kartıyla aktarıyorlar biz vaktimiz olmadığı için birde bankada beklemektense kredi kartına yönlendirdik sıkıntı olmuyor .
    250 euroluk ekipmanların içinde ne yok ki.. spd pedallar , matara kafesi , mataralar, kask, spd windstopper kılıflar , windstopper kışlık ve yazlık eldivenler , ayaklı pompa , dura-ace pabuç seti(2), ultegra pabuç seti(2) , 2 çift continental dış lastik yedek olarak ve ufak tefek bir kaç şey daha vardı şuan tam hatırlamıyorum.Fakat ordan bir tek km saati almayı unutmuşum ona yanıyorum :)

13. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    çok teşekkür ederim :)

Cengiz Parlakgül bunu beğendi.
  14. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Oğulcan, bisiklet süper, fiyat iyi, kaymaklı kadayıf olmuş.
    İyi sürüşler dilerim.
    Tax free konusundaki bilgiler için de teşekkürler.

15. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :) tax free olayınıda ilk defa uyguladım fakat herkese tavsiye ederim :D

16. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    750 Euro cidden çok komik kalmış Türkiye'ye göre, burada adamlar bırakın 2012'yi 2008 model bomboş malzemeli bisiklete bile hala binlerce Euro istiyor ısrarla,güle güle kullanın.

17. svshndr

svshndr Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Fakat 1600 den 750'e nasıl iniyorlar ilginç. Demek ki TR'de ki gibi bir düzen yok orada da. Ne tutturabilirlerse :)

Oğulcan Yürek ve Cyclist999 bunu beğendi.
  18. Gökhan Kutluer

Gökhan Kutluer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Renkleri çok güzel. Güle güle kullanın.

19. horsepower

horsepower Forum Demirbaşı

Seviye:
    750 euro muhteşem fiyat .Ultegralı scott s10 süper bisiklet.250 euroya aldığın ekipmanlara ağzım açı kaldı.Denilcek tek bişey var ki: o da keyfini çıkar iyi antrenmanlar yap ve sanırım gelecekte değiştirmen gereken tek parça jantların olacak.Şuan kiağırlığı nedir biliyo musun ?

20. Farid.A

Farid.A Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    S10 su anda en iyi donanima sahip Aluminium kadro bisiklettir. 750 euro zaten neredeyse sadece Ultegra groupset'in piyasa satish fiyati. Gule gule kullanmaniz dilegi ile!