veda ederken...sd 711 v ve bütün parçaları mı satıyorum...650ytl...

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
25 nisan cuma borla mı satmıştım çıkan izinlerle 26 nisanda sevinçle gidip sedona sd 711 v mi aldım . dün yani 29 mayıstada bende varikosel bulundugunu örgendim .ilerlediginde kısırlıga neden olan bir hastalık ve bisiklet bana sakıncalı görüldü.artık bisiklet kullanamaycagım yoksa daha çok ilerleyecek o yüzden satmak zorundayım …ayriyeten bu hepinize veda mesajım gibi bişey…

fiyat 650 ytl….herşey dahil parça parça satmam söz konusu degildir
sadece 2 kez binebildim ..

cst traveller lastikler
kask
suluk
sulu kafesi
pompa +kadro aparatı
resimlerdeki herşey dahildir....

Sedona SD-711 2008

Kadro:Sedona SD711 2008

Maşa:Suntour XCM MLO
Furş Takımı:NECO 142
Vites Kolları:Shimano ST-Ef 50 7"li
Arka Vites:Shimano Altus
Ön Vites:Shimano C-50

Aynakol:Shimano Altus
Ruble:Shimano 7 li Altus
Zincir:KMC Z-51
Arka hazne:Shimano Altus

Ön hazne:Shimano Altus

Jantlar:Alexrims DC-19 36H
Jant teli:2x260 taiwan siyah

Gidon:Amoeba Borla

Gidon boğazı:Amoeba Borla

Sele borusu: Amoeba 101 27,2 mm

Sele: Mtb
Sele Kelepçesi: Amoeba 31,8

Dış Lastik:Cst
İç lastik:CST 26"

Pedal:Xrema
Elcik:Amoeba

Renk:Beyaz-Siyah

Size:14"16"-18" 20"

kısaca;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

keaksar

Üye
Tepki
10
Umarım sağlığına kavuşur ve istediğin şeyleri yapablirsin. Geçmiş olsun.

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Geçmiş olsun..Acil şifalar dilerim..Her şey gönlünce olsun

deepcriminal

Aktif Üye
Tepki
64
geçmiş olsun üzüldüm senin için.. :(
inş. düzelir ve tekrar bisiklete binersin.

inbox

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Scott
çok geçmiş olsun..canını sıkma ben çift vorikosel ameleyatı gecirdim bundan 6 sene evvel çok basit bi sorun tedavisi cok kolay ve hala bisiklet üzerindeyim...
ne tur bi sakıncası varmıs uygun yere bi konu başlıgı acarsan sevinirim bildiklerini bizimle paylasirsan cok daha yayarlı olur..

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
çok teşekkür ederim arkadaşlar...saglık dilekleriniz için....

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@deniz AYLIKCI

(link)
sanırım yeterli olur...

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Çok geçmiş olsun böyle bir hastalık düşmanımın başına gelmesin.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Geçmiş olsun, gelişmiş tıbbı yöntemler hergün çoğalmakta, geçmişin zor hastalıkları günümüzde kızamık kadar basit.

bisikletçi idolümüz Lance armstrong kanseri yendi unutmayın.
sizinki bilinen, tıbbın uzun süredir üzerinde olduğu , muhtemelen bazı husulara dikkat ettiğinizde çözümü olan bir rahatsızlık zaten.
sağlam durun , moralinizi bozmayın.

Cemal KUŞ

Daimi Üye
Tepki
13
Bisiklet
Scott
geçmiş olsun abi çabuk kavuşursun inşallah sağlığına

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
kardeş çok çok geçmiş olsun.Allah acil şifalr versin.fakat bence çabuk pes ediyosun gibi.hastalığın %90 yenmek bizlerin kendi elinde.seninki farklı olbilir ama bence o kadar emek vermişsin biraz daha yani rahatsızlığının geçme aşamasında kararını belirle derim.ne güzel bak forma gireli 1 sene olacak.öle kolay bırakılmaz bu iş.herşeyden önce morelin herzaman yüksek olsun.

şuan için tedavisi mümkün olan bi rahatsızlığın var.ben sana bir örnek veryim.
bundan önceki iş yerimde yaşamış olduğum sıkıntılardan dolayı ister inan ister inanma kafam sağ tarafdan pazu dediğimiz yere kadar uzadı.evet inanmayabilirsin.hastalığın adı aşırı yoğun sinir sıkışması ve kas gevşemesi için.hep içime atardım ama ne oldu boş.bana yok onu yapamazsın yok bunu yapamazsın dediler.daha önceleri asfalt da motora biniyordum tedaviden sonra motocross a başladım
yani anlayacağın aslar gibiyim.evlendim felan şimdi de efendi gibi bisikletime biniyorum

dediklerimi sakın yanlış anlamayasın ama bence fevri davranıyorsun.
bekle bu arada bisikletine yeni parçalar felan alıp planlarına başla binmek için sabırsızlan derim

tkrar geçmiş olsun

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Böyle bir sağlık probleminden ötürü bisikletini satmak zorunda kalmana üzüldüm inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşup satışını durdurursun...

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@enis57

teşekkürler abicim...şu anda ameliyatlık bişey yok .ama zaman ilerledikçe eger o kısımları kasarsam daha çabuk gelişecek bu yüzden bazı spor dalları tehlike arzediyor,sonuç kısırlık olmasaydı daha rahat olurdum satamazsam balkonda bayagı uzun bir süre yatmak zorunda kalacak satarsamda bir gün ameliyat olduktan sonra belki tekrar dönebileceğim ....

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
@punisher89

sende haklısın kardeş,inşllah çabucak iyleşirsin
herşeyin başı sağlık

Ahmet Turan BABACAN

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Colnago
Geçmiş olsun arkadaşım,
Böyle bir sebebpten bisikletini satmaya kara vermen üzücü gerçekten.
Bundan 10 sene evvel bende hava harp okulunun sınavlarında varikosel rahatsızlığım olduğu için elendim. O zaman kafama çok takıldı. Çok araştırma yaptım. Birincis varikosel erkelerde sıklıkla karşılaşılan bi rahatsızlık. Türkiyedeki görülme oranı %10. Bu çok yüksek. Dediğin gibi kısırlığa sebeb olma ihtimali var ancak bu ihtimal %1 bile değil. Her varikosel rahatsızlık kısırlıkla sonuçlanacak diye bir kaide yok. Ben üniversite hayatımı bununla geçirdim. Sportif faaliyetlerden uzak durdum. sonra baktım bana hayatımda bir sıkıntı vermiyor. Askerliğimi yaparken koşu istirahati alırmıyım diye :) bu şikayetimi dile getirip muayene oldum. Doktor "Buna varikose bile denmez" dedi. Askeri doktor diye güvenmeyip, askerliğim bitince özel doktora gittim. O da aynı şeyi söyledi.
4 ay önce sigarayı bıraktım ve bisiklete başladım. Ve senin ilanını görene kadar böyle bir rahatsızlık geçirdiğimi bile hatırlamıyordum. Her gün işe bisikletle gelip gidiyorum kasıklarımda her hangi bir ağrı olmadı. gün boyu bisikletin üstünde olduğum günlerde bile bi şikayetim olmadı.
Sana tavsiyem günlük hayatında daha çok dikkat etmelisin kıyafet seçimini sana anlatmışlardır.
En önemlisi sen de araştır. İçin rahat olsun.
Bence de pes etme. Gerekirse ayakta bin ama bisikletten vazgeçme :)

Not: bu arada bu konu Sporcu sağlığı kısmına taşınsa daha mı faydalı olur sayın moderatörler :)

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
bisikleti ek parçasız 530 ytl ye verebilirim ....

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
geçmiş olsun. rahatsızlığını detaylıca araştırmanı tavsiye ederim bende. bisikleti bırakmana sebep olacaksa bile, işin boyutunu öğrenmen rahatlatabilir.

asder1

Üye
Tepki
0
Okurken okadar hüzünlendim ki:( Allah acil şifalar versin diyorum.
Ben inanıyorum ki bunu atlatacaksınız ve bizler sizin güzel pedal turlarınızı, deneyimlerinizi birlikte okuyup paylaşacağız ve bisikletinizi satmak istediğiniz bu günleri tatlı bir anı olarak hatırlayacağız.