Ve sonunda Bisikleti Aldım :)

Ömer FC

Üye
Tepki
23
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba arkadaşlar uzunca bi araştırmadan sonra Salcano Astro 241 SV 24 Vites bisikleti almaya karar verdim bakalım 2 güne gelicek acayip derecede mutluyum bisiklet geldiğinde performansı rahatlıgıyla ilgili yazıları burdan yazarım iyi günler . Birşey sorucam kargo geldiğinde kurulumu kendimmi yapayım yoksa servisemi götüreyim baya uzak ama kendim kursam ne gibi sorun olur garantiyle ilgili ?
http://www.starbisiklet.com/foto/buyuk/SALCANO-ASTRO-241-SV.jpg

Scudo

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
öncelikle hayırlı olsun ben kendi bisikletlerimi kendim kurdum şimdiye kadar çünkü yaşadığım yerde çokta iyi bisikletçiler yok daha bir sorun yaşamadım ama yinede sen bilirsin için nasıl rahat edicekse öyle davran ... serviste kurdurmanın avantajı her hangibi sorumluluğu üstünden atarsın...

Ömer FC

Üye
Tepki
23
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Teşekkür ederim. bişey sorabilirmiyim kargoda geldiğinde nekadar dağınık oluyor bisiklet atttıcıcılar falan sökük şekildemi geliyor =?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Hayirli olsun güzel bir bisiklete benziyor.

Kargo geldigin de genellikle lastikler gidon ve sele sökük oluyor vitesler takili oluyor ama yinede vitesleri ayarlaman gerekiyor ve tüm vidalari derecelerine göre torx anahtarla sıkılmasi gerekiyor. Garanti meselesine gelince, kendin düzersen iyi dikkat etmelisin, ayrica bisiklet düzmesinden anlamalisin. Eger bir yanlis yaparak kadroya zarar verirsen garantin ölür.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
ilk öncelikle hayırlı olsun bence direk servisine götürün ustayı dikkatlice izleyin sonra zamanla yavaş yavaş kendi tamirinizi yaparsınız ama bir ilk olarak öğrenin

Ömer FC

Üye
Tepki
23
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Peki bunu bayiiye götürmek yerine yakınımda bi bisiklet tamircisi var ona götürüp kurdursam sorun olurmu ? çünkü bayii baya uzak getirip götürmesi dert.