ve ironman ailesi büyüdükçe büyür... (13 Tem. 2008)

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
@canmurad

Çok güzel bir kare... Fakat sorun çevreye duyarlı vatandaşlarımız kadar çevreye duyarlı milletvekillerimizden, meclisimizden de kaynaklanıyor. Küçük bir depozito yasasıyla tüm bu sorunlar çözülebilir halbu ki... Her bir pet şişeye 30-40 kuruş depozito ödense bakın bakalım böylelerini bulabiliyor muyuz bir daha orada burada... Pet şişeleri doğada yüzlerce yıl kalıp, en çok kirlilik yaratan şeylerdenken bu neden kimsenin aklına gelmez bir türlü anlayamıyorum...

• Beğen
Tepkiler: canmurad
Scudo

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
Bunlar da benim çektiğim birkaç fotoğraf olup telefonla çekildikleri için kalitesi oldukça düşüktür hepsinin de :)

(link)

Ironlar dere yolunda pedal basarkene...

(link)

Rampadan aşağıya süzülürkene...

(link)

Hey!Canmurad abi buraya bak!

(link)

Mesut hoca yine bir av buldu.Sniper ını sabitlerkene...

Dedeye o güzel yemekler için,

Mesut hocaya parkur fotoğraflar ve yemek için,

Canmurad abiye yazdıkları için ve güzel sohbeti için,

Ergin abiye mutevazı olduğu için ve onunla pedal çevirmek onur verici olduğu için,

Bianchi Magnum ekibine (Mehmet,Mehmet,Mustafa) geride kalsam bile bunu belli ettirtmedikleri için, :D

Önder abiye gurubu lokomotif gibi çektiği ve rampalarda beni gaza getirdiği için,

Safa arkadaşıma da bana eşlik ettiği için,

teşükker etmeyi bir borç bilir, bütün ironman ekibine saygı ve sevgilerimi sunar, bir sonraki geziyi iple çeker ve artık cümlenin bitmesi gerektiğinin farkına varır ve noktayı koyarım. :D

canmurad

Aktif Üye
Tepki
274
Bisiklet
Scott
dede, Dinamo, H.Okyay, Mesut Girgiç, mustafakaranfil, onderkocyigit, Serkan Taşdelen, sevims, zürey,SNkaraoglu,tuteme,fatihgüven,sevims
arkadaşlarıma güzel yazıları ve yorumları için teşekkür ederim . Sevgiyle kalın..

ayrıyeten mesut hocam'a müdürlük için, zürey'ede avatar resmimde yardımcı olduğu için teşekkür ederim :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@zürey

Zeki senin cep telefonun her halde bir DSLR prof foto makinasıydı. Yanlışlıkla telefon olarak yanına almışsın sanırım.. Yada o alet yanlışlıkla telefon görüşmesi de imkan veriyor sanırım.. :D

Fotolarını çok beğendim. Süpersin..

Yaşasın.. ironman ekibi yeni fotoğrafçısını da buldu..:003: :winkenlux :003: :winkenlux :003: :winkenlux

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
@Mesut Girgiç

Hehhee.Sağolasın abi.De yeni fotoğrafçı falan olayı olur mu yau, sen dururken haddimize mi :)
Teşekkürler tekrar hepinize

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Yine güzel gezi yine siz.İlk fotoya baktımda baya kalabalık olmuşsunuz siz.Size artık bir geniş açı objektif lazım....

• Beğen

komuta112

Üye
Tepki
5
Mesut Bey ve ironman ekibine sonsuz teşekkürler.. Usta bisikletçilerle yol almak hayli keyifliydi.. Yeşile ve Maviye hayran bir doğasever olarak, dağa ilk defa bisikletle çıkmanın mutluluğunu yaşıyorum.. Bu arada Dedemize de geçmiş olsun olayın detaylarını biraz geç öğrendim ama inşaallah aramızda olmasına engel bir durum yoktur..

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
mesut abi heryerde harikalar yaratıyosun tebrik ediyor ve eğiliyorum ve tüm ironman ekibinizide kutluyorum gezileriniz bol sağlığınız iyi olsun bol pedallı günler dilerim...10 numarasınız..

• Beğen

power_scott

Aktif Üye
Tepki
6
Mesut Abi Tesekkurler Cok Guzel Turlar Duzen Li Yorsun Bu Turlarla Bizim Gibi Gencleri Mutlu Ediyorsun ... Bu Hafta Ki Geziye Allah Tan Mani Gelmesse Gelecegiz

ugurcuum

Aktif Üye
Tepki
435
İronman ailesinin Konya'da olması gerçekten büyük bir mutluluk benim için. Bende sizlerle tanışıp aranıza katılmak isterim eğer uygun görürseniz. :) Gezi için nerede ne zaman toplanıyoruz, bir tarih ve saat verirseniz bende orada orada olacağım. Şimdiden teşekkürler Sevgi ve saygılar :)

Çakır

Üye
Tepki
15
Bende konyadayım merkezde benim çok iyi bir bisikletim yok fakat kendim topladım günübirlik turlara katılmak istiyorum fakat küçük olduğum için ilgilenen pek yok. Benim elimden tutarsanız bana haber verirseniz.05542473600

• Beğen

Çakır

Üye
Tepki
15
Bende konyadayım merkezde benim çok iyi bir bisikletim yok fakat kendim topladım günübirlik turlara katılmak istiyorum fakat küçük olduğum için ilgilenen pek yok. Benim elimden tutarsanız bana haber verirseniz.05542473600

Çakır

Üye
Tepki
15
Bende konyadayım merkezde benim çok iyi bir bisikletim yok fakat kendim topladım günübirlik turlara katılmak istiyorum fakat küçük olduğum için ilgilenen pek yok. Benim elimden tutarsanız bana haber verirseniz.05542473600 Lütfen

omurkadir

Daimi Üye
Tepki
143
Görüntüler bir harika,aileniz de öyle.Ne mutlu katılabilene...

AHMTB

Daimi Üye
Tepki
1.262
konya ve bisiklet sporu için mükemmel gelişmeler bunlar. Gurur duyuyoruz.