Ve ilk deneyim takkeli dağ..

Tepki
7
Bisiklet
Mosso
hava durumunu önceden kontrol edip bugüne arkadaşımla konyada dağlara gitmeye karar verdik. Saat 11 gibi evden çıktık. Düştük yollara. Çok zevkliydi. Neyse kendimize iniş yapabilecek harika yerler bulduk ve bayada yukarı çıktık. Bisikletim mosso wildfire arkadaşımınkide kron xc250. En tepe zor bela çıktık. Biraz fotoğraf çekilelim diye durduk sonra tam hareket edecektikki bir baktım benim teker patlamış. Acemilik ya ne pompa nede yama seti vardı. Dağın tepesinde o şekilde kaldım. İyi kötü arkadaşıminki ile sırasıyla inişler yaptık. Muhteşem bir zevkti harikaydıııı. İndiğimizde en yakın bisikletçiye 6 kilometre yürüdük. benim açımdan sıra geldi mossonun eksikliklerine wildfire için konuşuyorum. Sıfır aldığım için tekerlerin boyu 1.95 miş.sürekli patinaj ata ata çıktım. Arkadaşım çatır çatır diye çıktı. Rubena 2.10 takılı. Maşa zoom maşa ve berbat teker patlamasa bile iniş yapsaydım sıkıntı yaşardım diye düşünüyorum. Cant akortları çok çabuk bozuluyor. Ama bisikletin kadrosuna laf ettirmem. Sadece donanımlar kötü. İlerde bu kadro üzerinde oynayacam zaten. Ve bugün bir ara çok kötü düştüm. Beni kurtaran eldiven ve sırttaki çanta oldu. YArından itibaren herşeyi tamıtamına halledip kış bitince tekrar gidecez. Gerçekten deneyim çok önemli birşey. Bundan sonrası daha iyi olacak inşallah

(link)

(link)

(link)

Scudo