Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vadesiz hesap ve sanal kart

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında emre evgin tarafından paylaşıldı.

1. emre evgin

emre evgin Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben bir vadesiz hesap açtırmak istiyorum.Öğrencilere bildiğim kadarıyla yıllık kart Vs... ücreti yok öğrenci belgesiyle.
    Ben hesabı açtırsam ve hesap kartını alsam Acaba İnternet bankacılığında yani sanal kart ta kullanabilirmiyim.
    Şimdiden teşekkürler.

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sanal kartlar limiti sınırlandırılmış ve o an için alışverişe imkan tanıyan kredi kartları oluyor bildiğim kadarıyla, açtıracağın cari hesabın alacak bakiyesi pozitif olduğu sürece sen mevcut hesabını kullanabilirsin. (Ek hesap da açtırabilirsen o başka :))

emre evgin bunu beğendi.
  3. FarukDemir

FarukDemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hesapla sanal kartı kullanamazsınız diye biliyorum. Yani en azından benim de önceden açtığım bir hesabım var,bunun için sorduğumda yapamayacağımı söylemişlerdi bankadan. Ama bir de Garanti'nin böyle bir hizmeti olduğunu duydum, onu araştırabilirsiniz..

emre evgin bunu beğendi.
  4. oguzcigsar

oguzcigsar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Her yıl banka senden kullanım ücreti kesiyor ardından, herhangi bir şubeye gidip öğrenci olduğuna dair belgeyi veriyorsun onlar da merkezlerine fakslıyorlar ve böylece yıllık kart kullanım ücretin hesabına tekrar iade ediliyor ama bunu her yıl tekrarlaman şart, bu bilgi kesindir,için rahat olsun... Sanal kart olayında ise çoğu banka sadece kredi kartlarına böyle bir opsiyon tanyor ama vadesiz hesap yani bankamatik kartlarına da veren bankalar var bunu da sorarak bankadan öğrenmeniz gerek, en kolay yol tek tek müşteri hizmetlerini aramak olacaktır bence,hatta yolunuz düşerse bankaların içerisinde ki telefonlarda ararsanız çok hızlı halledersiniz. Saygılarımla.

emre evgin bunu beğendi.
  5. emre evgin

emre evgin Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkürler arkadaşlar.Dediğiniz gibi en iyisi bankalara uğramak ve konuşmak.Banka kartından alışveriş imkanı olsa süper olur internette sanal kartla.
    Kullanan varsa öğrenmek isterim.Teşekkür ederim.

6. FarukDemir

FarukDemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    Şimdi arkadaşıma sordum: garanti paracard ile bu işlemi yapmak mümkünmüş :in:

emre evgin bunu beğendi.
  7. emre evgin

emre evgin Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim.Bunu öğrendiğim iyi oldu.Annemdeki paracard duruyorsa kullanacam.
    İyi forumlar.:in: