Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

V fren

Konu, 'Frenler' kısmında onur9209 tarafından paylaşıldı.

1. onur9209

onur9209 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    V fren kategorisinde en iyi randıman sağlayabilecek fren nedir ? yorum yaparsanız veya tavsiyede bulunursanız çok iyi olur .. teşekkürler

şuanda tektro v fren kullanmaktayım. yoksa sadece iyi seviyede bir çift pabuç yeterli olur mu takımı değiştirmektense ???? :eek:

2. Koray Uzun

Koray Uzun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bende sedona 321 var. Üzerinde tektro fren bacakları var. Geneli şehir şartlarında olmak üzere 1400 km kullandım bisikleti. Suya girip çıktığım çok nadir oldu. Frenlerden yana hiç bir eksiklik hissetmedim. Bir sefer sakız kıvamında derin bir çamura girmek zorunda kaldım. Oradan çıktıktan sonra da akan küçük bir pınarda lastikleri yıkadım devamında fren sıkıntısı olmadı.

Ki daha iyi pabuçlarla frenin daha performanslı çalışacağını söylüyorlar. Çamura vs çok sık girmiyorsan fren bacaklarını değiştirmenin bir avantajı olacağını sanmıyorum.

3. Ali Cem Gülbitti

Ali Cem Gülbitti Üye

Seviye:
  4. onur9209

onur9209 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    karar verdim. bende sadece pabuçları değiştiricem hatta spariş verdim bile... baradine 959v fren pabucu aldım . arkadaşında dediği gibi tektro pabuçlar çok dandik kartuşu bitti arkasından demiri çıktı cantı çiziyor :S