v fren için siyah jant

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
selam, v fren için yanaklar da dahil her tarafı siyah , önerebileceğiniz 32 delikli , mtb jant cemberleri hangileri ?

Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
zac 19 onerırım ancak yanakların sıyah olanı varmı piyasada bılmıyorm benım bıldıgım dısk fren yanakları sıyah olabılıyor belkıde yanılıyorumdur...

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
@ErkaL
tesekkurler, sanırım oluyor, mesela asagıya ekledigim v frenli sedona nın jant cemberi gibi. (bendeki buyuk boy resimde alexrims logosu gozukuyor fakat hangi model oldugu okunmuyor, alex in web sitesine baktım benzer bir cember goremedim.) resimdeki gibi her tarafı siyah jant cemberi önerisi ve nereden temin edebileceğim konusunda bilgisi olan var mı?

http://photos1.blogger.com/blogger/1479/2946/1600/139_1009_res3.jpg

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Her yanı siyah jantların yanakları bir süre sonra aşınmadan dolayı üzerindeki boyayı kaybedebilir. Aluminyum bile zamanla aşınırken tabi boyanın orada kalması çok bir manalı olmuyor. Bu da kötü bir görüntü oluşturuyor, ileriki zaman için söylüyorum. Yok yine sen bilirsin tabi ki ;).
Alex'in ürünlerini reklam veren firmalarımıza danışabilirsin. Mutlak bir veya bir kaçında vardır.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bence zac 19 en iyisi üstelik oradaki alüminyum cok hos bir hava veriyor...
Asinip dökülmesindense silip temiz tutulan bir alüminyum bölge daha iyi bir secenek olur heralde...;)
Ama yinede secim sizin tabiiki...

Saygılar...:)

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
rigida grızzly var yanaklarıda siyah ben kron jara'dan söktürdüm bir çift disk frenle kullanacağım için yanakları v frenle kullanmaya uygun ama Halil'inde dediği gibi zamanla yanaklardaki boya çıkıyor ve kötü görünüyor eğer disk fren kullanmayacaksan komple siyah bir jant almak mantıksız.

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
doğru yer yer dokulmus boya cok kotu gozukur, cevaplar icin tesekkurler.

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
merhabalar, ben bir yıldan fazla 28 inç zac 19 çift katlı alüminyum jant kullanıyorum.çok mükemmeldir hiç sorun çıkarmaz.binlerce km. yaptım hala akort ayarı bile istemedi.sadece fren papuçlarının janta temas ettiği bölgede siyah boya biraz aşındı o kadar.eğer izmirde isen özel mesajla sana bir adres verebilirim.vereceğim yer izmirde bir numaradır ve üzerine yoktur. saygılarımla.