Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

V fren ayağı

Konu, 'Frenler' kısmında emre karakoç tarafından paylaşıldı.

1. emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Deore XT BR-M 770 V-Brake Fren Ayağı Takım veya Avid Single Digit-7 V-Brake Fren Ayakları Takım hangisi daha iyidir. deneyen varmı.

2. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    Deore XT BR-M 770 V-Brake bu frenleri biraz kullandım güzel frenler gercekten ama daha sonra paralel baskı Deore lx BR-M570 lx fren ayaklarını taktım bunlar dan daha ıyı performans aldım sanada paralel baskı almanı onerırım almayı dusunuyorsan ama avid ile ilgili birşey diyemicem kullanan arkadaslar daha ıyı yardımcı olacaktır ;)

3. murat ırmak

murat ırmak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende deore xt paralel baskı kullandım şimdi satmakta olduğum bisikletimde. Gerçekten mükemmel mekanik disk ten bin kat daha iyi frenlemesi anında kilitliyor diyebilirim ama avid yada normal v fren kaliteli bir marka kullanmadım daha önce,
    Eğer alayım da bir kere alayım derseniz kesinlikle size paralel baskı sistemi olan bir v fren tavsiye ederim % 100 memnun kalırsınız.

4. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    murat senin xt leri almak istiyorum bende daha dogrusu aklımda bırcok parca var da almak ıstedıgım once elımdekı ngf 27 yı satmam lazım :)

5. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    ben avidleri tercih ederim.uzun zamandır shimano kullanıyorum(her türünü).ama artık estetik,dizayn,kullanış açısından yetmiyor.(asla sürüden olma)shimano dual kolları ayrı tutuyorum.

6. emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Herkese teşekkürler, avid J7 kullanan arkadaş yok galiba.

7. emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Son olarak, hem XT paralel baskı hemde Avid single digit 7 aldım. Aslında önce XT paralel baskı aldım, çok ağır geldiler. Sonra onu söküp avid taktım. Baradin papuçlarla gayet iyi. XT paralel baskı eski alhongalarımdan bile ağırdı (nerdeyse iki katı) bu arada.