Uzungöl'de Bisiklet Turu...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Arkadaşlar...

Bu sene Yapmış olduğum Karadeniz turunda Uzungöl'de bisiklet kiraladım ve başladım etrafı gezmeye. Ankara turunda sürekli foto ve video çekip bisiklet süren Ken'e özenen Kevs'in hazin sonunu ve muhteşem doğayı izleyin bakalım... :D

(link)

Diğer videoları izlemek için more from this user linkine tıklamanız yeterli olacaktır...

Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Olmaz mı Tuğrul Abi. Bu turu Temmuz 2006'da yapmıştım. Acı yok, acı yok yola devam desemde bir hafta boyunca tenis topu büyüklüğünde morlukla gezmek zorunda kaldım hahaha.

Pişman değilim, yine yaparım... :p

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL
T

Tuğrul

Misafir
Heheheh sen Survivor dan Eye of the tiger ı dinle :) Yoksa ben sana göndereyim :) tam sana göre :D:D:D

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
güzel başlangıcın
hazin sonu
tekrar gecmiş olsun
4,13 kadar harikaydın
yinede ellerine saglık
selamlar

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Kevser güzel video ve paylaşım için teşekkür ederim.Geçirdiğin kazaya üzüldüm keşke olmasaydı,geçmiş olsun.Uzun göl'de umarım meşhur balık ve sütlaç yemişsindir.Tekrar paylaşımın için teşekkür ederim...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Ya Kevsercik gerçekten harika görüntülerdi. Son anda yaşadığın talihsizliğe üzüldüm gerçekten. Ama kalktığında sende hasar yoksa da kameranın reklerinde problem var gibi geldi. :) Harikasın gerçekten.
"Düştüm işte düştüm" kelimene bayıldım..:):)
Acımadı kiiiiiii!!!

Paylaşım için teşekkürler..

Sevgiler...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
güzel gezi.buarada geçmiş olsun.yola devam et.sayende karadenizi bi parça olsun gördüm.teşekkürler...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
paylasım için teşekkürler.uzun göl gerçekden çok güzel bir yebende 2004 yılında gezmiştim ama senin gezdiğin kadar gezmedim tekrar tesekkürler.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
video çok güzeldi ellerine sağlık ama kaza işte geliyorum demiyor olmuş bir kere geçmiş olsun diyorum

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
yahu ben bayıldım bu videoya ve hemen indırdım umarım bır telıf hakkın felan yoktur varsa da ne yapalım boynumuz kıldan ınce.Manzara muhtesem ben bu halıne bıle bayıldım gercekten.ıronman abımıze az konusuyorsun demekte sanırım haklıymıssın sız masaalalh :D(affınıza sıgınaraktan) yalnız rehberlıgınız muhtesem ufak kaza içinde buyuk gecmıs olsun

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@rahmankarataş

Sağolasın. Dikkatsizliğimin kurbanı oldum biraz... :)

@H.Can DEMİREL

Ouwww hayatımda yediğim en güzel alabalıktı diyebilirim. Lokanta sahipleri sağolsun sınırsız balık imkanı verdiler bize. Hoş ben 2'den fazla yiyemedim ama olsun. Fırında sütlacı da muhteşemdi gerçekten. Bu tarz geziler çok iyi oluyor da ekibin yaş ortalaması birazcık yüksekti. Onlar bana ben onlara çok uyum sağlayamadım o kadar...

@Serkan Taşdelen

Yahu sorma o turda bir kere makinayı elimden attım, bir de bu düşüş anında gidona çarptım, bir de aşırı neme maruz kaldı. Hala arada sırada ekranı pembeleşiyor, kötü çekim yapıyor. Ablam bana sataşıyor sen yaptın diye, ben kendimi savunuyorum ne alakası var ya nemden olduysa diye hehehe... :D

@derya.k

Rica ederim...
Daha fazlasını da göstericem inşallah. Vaktim olur da fotolardan bir klip düzenleyebilirsem...

Arkadaşlar izleyip yorum yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@burgazz

Aslında normalde çok konuşmam orda konuşacak kimse olmadığı için topu atacak kimse yoktu, sıra hep bana hep bana geliyordu haha. :p

Buna kim inanır? Kadir İnanır hehehehe diyim avrupa yakasındaki gibi... :D

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insan meraba.Paylaşımın için içten teşekkür ediyorum.Umarım bu güzel yerleri keşfetme ve sağlam,sağlıklı kesişmeleri yaşama şansı yakalayabilirim.(Tabii düşmeden.)

'''Biz hayatı seviyoruz,çünkü düşlerimiz var.'''

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@candede

İnşallah diyelim Can Dede. Gerçi sen bu sene baya bir gezdin ama yetmedi anlaşılan. Sen de haklısın. Yurdumun her bi yeri güzel. Karış karış gezip bitirmeye ömür yetmez... ;)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@KevSerSeri

Sevgili Kevser,Hepimiz birbirimize fazlası ile benziyoruz sanırım.Birbirimizden aşağı kalır yanımız yok gibi.Temennim o ki,bisiklet ailesi olarak tüm dostlarımız günlerimizi kısa ve uzun soluklu olmak üzere verimli geçirmenin telaşını yaşasınlar.

Kesişmelerin yaşandığı bu soluklu anlarda.Ankara bisiklet ailesi ile de pedallanma ve verimli yarenlikleri yaşamak dileği ile...

'''Biz hayatı seviyoruz,çünkü düşlerimiz var.'''

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@candede

İnşallah bir gün sizinle birlikte de pedallama imkanımız olur. Bakarsınız bir gün de Ürgüp Gezisi düzenleriz arkadaşlarla...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Kevser merhaba...
Video'yu seyrederken geçtiğimiz yaz arkadaşlarımla pedal bastığım yollardan tekrar geçmiş gibi oldum, o anları tekrar yaşadım... 'Her insan buraları hayatında bir kez görmeli' yorumuna ben de katılıyorum... Ayrıca 'Şu virajı dönünce bakalım neyle karşılaşacağız...' benim de yollarda çok sık kullandığım bir cümledir... Paylaşımın için teşekkürler... Bu arada geçmiş olsun... Kazasız belasız nice turlara, nice gezilere...

• Beğen
Tepkiler: hdeveci