Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzun yol ve genel kullanım için bisiklet önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında bjk_serco tarafından paylaşıldı.

1. bjk_serco

bjk_serco Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba kendime maksimum 650-700TL bütçe ile yeni bir bisiklet arıyorum.Bisikleti hem günlük kullanım hemde uzun yol için sağlam bir bisiklet olmasını istiyorum.Bu yaz arkadaşlarım ile ilk önce İstanbul-Çanakkale arası bisiklet ile yolculuk yapmayı planlıyoruz, hiçbirimizin daha önceden uzun yola çıktığı yok ancak bu yolculuğu sorunsuz geçireceğimizi düşünüyoruz.Eski bisikletimin çalışır durumda olmamasından ve uzun yol için uygun olmamasından dolayı yeni bir bisiklet arayışı içindeyim.Baktığım kadarıyla bana uygun olan bisikletler genelde tek amortisör,v-fren ve lastiği aşırı kalın olmayan biçimde.Sizin kullanmakta olduğunuz yada bana uyacak bisiklet önerilerinizi bekliyorum.

2. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    İhtiyacınız olan özellikleri çok güzel belirlemişsiniz. Bütçe kısıtlı olunca salcano citysport, kron tourer, sedona 301 modellerine bakabilirsiniz

bjk_serco bunu beğendi.
  3. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
  4. Cem Covajj

Cem Covajj Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
  5. nevzatsezgin

nevzatsezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    1 yıl oldu trek fx1 modeli aldım,birkaç defa lastiklerine hava basmaktan başka en ufak sorunum olmadı.15 kilo bagajla en az 2000 km yol yaptım.hazirana dogru inşallah yine yollardayım.trek fx serisini incelemenizi tavsiya ederim.