Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzun yol için kondisyon sorunu

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında baris34ince tarafından paylaşıldı.

1. baris34ince

baris34ince Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    öncelikle selamlar herkese. ağustos ayının sonunda istanbul-ç.kale turu düşünüyorum fakat şu an üniversite sınavı dolayısıyla ancak temmuz ayının başında antrenman yapmaya başlayabilirim.peki bu 1 aylık zaman yaklaşık 300 km lik bir yola hazırlanmama yeterli olurmu? ayrıca yaz döneminde istanbuldan çanakkaleye böyle bir tur düşünen birileri varmı yada daha önce istanbul-tekirdağ-uçmaktepe-gelibolu-ç.kale güzergahında pedallamış birileri varsa tecrübelerinden önerilerinden faydalanmak isterim şimdiden teşekkürler :)

2. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İstanbul neresinden katılıyorsun ?

3. Ozan Akdal

Ozan Akdal Yeni Üye

Seviye:
    hocam yaz döneminde bende bi tur düşünüyorum çanakkale olabilir neden olmasın. bu haftasonu alacağım bisikleti biraz antreman yaparım büyük bi aksilik çıkmazsa ağustosta gidebiliriz istersen

4. baris34ince

baris34ince Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Evim normal şartlar altında sarıyer bahçeköy'de.Fakat 30 hazirana kadar çanakkale'deyim sınava burda hazırlanıyorum.Dolayısıyla istanbul-ç.kale güzergahını iyi biliyorum bisikletle hiç gitmesemde :D ozan iletişime geçelim o zaman senle; istanbulun neresindensin bir de almayı düşündüğün bisikletin marka modeli nedir ? temmuzun başında birlikte şehiriçinde turlarda yaparız hem yollara hem birbirimize ısınırız :D

5. Ali Emre Akcan

Ali Emre Akcan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bende 4 leventteyim hafta sonu erken saatte şehir içi turlara eşlik edebilirim bahçeköye yakınım orada idman için gayet güzel parkurlar var..

6. Ozan Akdal

Ozan Akdal Yeni Üye

Seviye:
    merhaba. istanbul bahçelievlerdeyim ben. şuan geotech life aklıma takıldı şurdaki incelemeyi okuduktan sonra. http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=75681
    senin kullandığın bisiklet nedir. veya önerebileceğin bisiklet var mı? yıllardır bisiklet sürmedim bunu söyliyim de baştan :D

7. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Uzun tur için düşünüyorsanız o inceleme yazısında da görüldüğü gibi zaten Geotech Life güzel bir bisiklet. Bende Ahmet Salih Özenir'in "Bisikletimle Türkiye Yollarında" makale serisini (http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=73358&highlight= ) okuduktan sonra Sedona 311'e sevdalanmıştım ve onu da aldım :) Umarım en doğru kararı verirsiniz :)

8. özgür altun

özgür altun Kıdemli Üye

Seviye:
    Barış merhaba geçen sene istanbul-bozcaada turunu yaptım.yolda tek başınaydım.mtb bisikletimin lastiklerini inceleriyle değiştirdim.güzergahım tekirdağ üzerinden değil,yenikapı-bandırma-biga,lapseki-ç.kale-odunluk-bozcaada olmuştu.Bu yolu seçtim çünkü bu yolda araç trafiği oldukça az.ilk gün 180 2.gün 140 km yaparak hedefe vardım.senin planladığın yolu şarköye giderken kullanmıştım.tekirdağ sonrası uçmakdere den şarköye uzanan bir sahil yolu var ki tadına doyulmaz.turunu gerçekleştirmeni dilerim kolay gelsin