Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bulundu Uzun yol için çantalı port bagaj arıyorum.

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında SametAksuoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    fotoğraf ekleyebilirseniz makbule geçer. kadıköydeyim.

2. SametAksuoğlu

Seviye:
    çok pahalı ya da çok ucuz bir model olabilir. sağda solda bulunmayan nadir ürünler çıkarırsanız önüme pazarlık falan yapmam, gereen saygımı gösteririm :)

3. SametAksuoğlu

Seviye:
    durum acil, ilan güncel

4. fastest

fastest Aktif Üye

Seviye:
    arkadasım sele borusuna baglı aliminyum bagajım war 2 tane bilmiyorum sana uyar mı

5. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Ne yazıkki heybe çansamı sattım fakat elimde aluminyum bagajım duruyor. İlgileniyorsanız en geç yarn akşamak kadar fotoğraf eklerim ;)

6. SametAksuoğlu

Seviye:
    evet hocam, fotoğraf eklerseniz çok makbule geçer, heybe ler euro üzerinden geliyor, sıfırını almam olanaksızlaştı şu günlerde... çanakkaleye yola çıkacağım zaman daralıyor

7. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
  8. bisikletcanavari

Seviye:
    http://img5.imageshack.us/gal.php?g=89941916.jpg
    Galerinin linki.

Kusuruma bakmayın. Daha fotoğraf makinam geri dönmedi bana. O yüzden şimdilik webcam ile fotoğraf çekip koyuyorum.

Belirlediğim fiyat 35 TL. Sadece 2 turda kullanabildim. Markası Tranzxtir. Kalitesi oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. 25 kg yük sınırı var (zaten taş çatlasın 20 kg yük atabilirsiniz. 5 günlük tur yüküm 15 kg idi). Üstteki bağlantı 31.6 lık seleborusuna uyumludur. Bunu kadromun bagaj takılmasına tam uyumlu olmadığı için yaptırmıştım ve oldukça güzel olmuştu. Orjinalinde yukarıdaki kelepçe söküldükten sonra ortaya çıkan delikleri kadronun uygun yerine vidalayarak monte ediliyor. Çeşitli yerlerinde küçük çizikler mevcuttur. Fakat üzerinde çanta olacağından hiç biri gözükmeyecektir. Zaten ben size çiziksiz yollasam dahi tur esnasında en kısa sürede bi nazarboncuğu çıkacaktır :)

9. SametAksuoğlu

Seviye:

hocam çok iyi oldu bu, resimdeki çantada işin içinde di mi? bir yanlış anlaşılma olmasın,

edit;
    konuyu inceledim, işin içinde değil sanırım. ee ama ben bu aparata çanta nerden bulacağım ki?

hemen gelip alayım, hemen gel buluşalım diyorum ama çantası olmazsa !??!

kadköydeyim, yeni üye olduğum için pm ya da mail atamıyorum size,

siz bana saat ve yeri söyleyin ben bisikletle geleyim oraya ama bana çanta konusunda deneyimli bir bisikletçi olarak yardımcı olun, yol gösterin..

10. SametAksuoğlu

Seviye:

çok güzel hocam, tam aradığım alet, cırt cırtlarla çanta bağlayabilmek için böyle sendeki gibi kalın ve karmaşık boruları olan bir sele bakıyordum.

ancak hemen yola çıkacağım için bu seleyi senden nasıl alacağım bilmiyorum. ben aslen samsun termeliyim. yukardaki çanta ilgimi çekti, bir o işi halledeyim. çok yüksek bir ihtimal senden de o bagajı daha başka bir alıcı bulamazsan alacağım.

edit;

hocam nasıl hemen temin edebilirim senden?

TSK Haydarpaşa Öğrenci Yurdu
    selimiye mah. dr eyup aksoy cad. no:1 üsküdar/istanbul pk:34668

adresine yollarsan sevinirim, ancak piyasa fiyatının altında bir rakam belirtmedin, sırf uğraştın, emek verip fotoları ekledin diye senden alma gereği hissettim. kargo sana aitse sorun yok, ama kargoyuda ayrıca 35 e ekleyeceksen küçük bir ıskonto talebim olacak..

edit2:
    benim kadro boyum 20.5" koltuğuda sonuna kadar kaldırıp kullanıyorum. 191 boyum var, bu durumda senin özel olarak yaptırdığın gidon bileziği benim kadroya taktığımızda sele üzerinde bir eğim oluşmayacaktır di mi? 90 dereceyi görmek istiyorum :)

11. bisikletcanavari

Seviye:
    Selamlar,
    Eğer daha uygun fiyatlısını bulabiliyorsanız, ya da aynı fiyata sıfırını bulabiliyorsanız düşünmeden alın derim ;) Benim uğraşım önemli değil. 2-3 dklık bir uğraş, büyütmeye gerek yok ;) Öyle veya böyle bir alıcısı çıkar bagajın ;) Eğer alıcı iseniz havale bilgilerini özel msj yoluyla yolluyorum ;) Kadronuza uyumu konusunda net bir şey diyemiyeceğim. Fakat uyumsuzluk durumunda işinin ehli bir bisiklet ustası bağlantı demirlerini bükerek uyumlu hale getirebilir ;)

Özel mesajla bildireceğim havale bilgileri ile havale yaptığınız taktirde Ptt kargo ile adresinize postalayıp kargo takip numarasını özel msjla yollayacağım ;) Kısaca kargo benden :)

12. SametAksuoğlu

Seviye:
    hocam, yarın sabah yolda (14.03.09) olacağım için şuanda aynı bagajın sıfırına 45 lira vermek durumundayım. bu çanakkale geziisi bir spontanlığın sınırlarını zorluyor, daha 10 gün önce pc başında pinekleyen, dizi film izleyen bir panda dan, dört nala koşar at pozisyonuna nasıl dönüştüğümü inan ben ve çevremdekiler bir anlam veremiyor. anlayışla karşılayacağını umuyor, yardımların için teşekkür ediyorum.

13. bisikletcanavari

Seviye:
    Sorun değil ;) Bagajınız hayırlı olsun. Yolunuz açık olsun ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.