Uzun Yol İçin Bisiklet Önerisi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmetali07

Hiçbir bakıma ihtiyaç duymuyor mu? Ne bileyim, belli bir süre sonra içinin açılıp bazı kısımların yağlanması ya da değiştirilmesi gerekmiyor mu?

Scudo
Tepki
2
Bisiklet
Specialized
Bende de Sirrus Elite 2012 var ve avatarımda da ufaktan görebilirsiniz. Sirrus baktığınızı görünce yazayım dedim. (Karbon maşalı model) Ben son zamanlarda Sirrus'un hakkını veremiyorum. Tam bir hız makinesi olması için de gerekli düzenlemeleri yapmıştım üzerinde. Ayrıca uzun yol kullanımlarında çok iyi bir alternatif olabilir. Kısaca özellikleri:
2012 model Kömür rengi M kadro modelin üzerine değiştirdiklerim:
Deore XT M771 Fren Kolları
Deore LX V Fren seti
MAVIC CXP 22 jantlar (32 telli) (Jantlar daha yeni. Kullanılmadı bile)
Deore XT T780 Ön ve Arka göbekler (Sadece V Fren uyumlu)
Specialized Espoir Sport 700x28C lastikler yeni, en fazla 500 km yol yapmıştır.
Specialized BG Lock Elcikler ve Barendler var üzerinde. Bunları üzerinde satmayı düşünmüyorum. Alacak kişi ile ayrıca pazarlık yapılabilir..
Diğer tüm malzemeler aynı, tertemiz ve kadroda ciddi vuruk yok. Sadece kullanımdan kaynaklı çizikler vs var.

Elimde 3 bisiklet olmasın diye satıyorum. Yanlış anlaşılma olmasın. Kazası veya bir sıkıntı olduğundan değil.. İçim de cız ediyor ya. Şunu yazarken karnım ağrıdı resmen..

İstediğim fiyat 1600 TL. Daha sonra fotoğraflarını da koyacağım.

Herkese iyi sürüşler,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Oğuz kurt

Vallahi Oğuz kardeşim, verdiğin cevabı okurken gözlerim yoruldu, yazım kurallarından bihabersin. Türkçe bu kadar da zor bir dil değil, iki-üç kuralı var. Cevap yetiştireceğine öğren, örnek ol.

Konuyla ilgili ise, B'twin'in 2014 bisikletlerinden umutluyum. Tur için uygun bisikletler çıkabilir. Belki de çıkmaz, maksat ortalık karışsın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yusuf Yılmazvural

Burda yazım kuralı ve cehalet'den bahseden birinin acaba karşımda'ki kaç yaşında bir insandır diye düşünmemesi çok ilginç;senin nerden kardeşin,arkadaşın ve dostun oluyorum ben 40'lı yaşlarıma merdiven dayadım sen daha 25 yaşındasın bence senin daha çok öğrenmen gereken şeyler var. kimse güzel yazı yazarak,mozart,vivaldi dinleyerek yada tolstoy okuyarak imla ve yazım kurallarına dikkat ederek kültürlü olmaz '''kültür ve bilgi çok ayrı şeylerdir çünki çok güzel yazı yazan ama kafası bomboş insanlar tanıdım ama imla kurallarına riayet etmeden yada bilmeden sana göre kötü yazı yazan ve cahil olarak lanse ettiğin çokkk kafaları dolu ve güzel insan tanıdım sen yazı ve imla konusunda haklısın tabiii herkes yazabilse ne güzel olacak ama olmuyor beş parmağın beşi bir değil bunuda özellikle yazdım sen şimdi üyeliğin iptal olmuş ama eminim forumu gene takip ediyorsundur dışardan.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Uygun fiyatlı cyclocross olsa güzel olacak ama merida cyclocross getirmiyor. Salcano'nun 2014 kataloğundada yoktu sanırım. Sanırım yurtdışından getirterecek halledilecek gibi görünüyor sorun.