Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uzun yol gitmek için bisiklet..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında G. Yitmen tarafından paylaşıldı.

1. G. Yitmen

G. Yitmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar şuan her ne kadar farklı kategorilerde olsalarda iki bisiklet arasında kaldım biri sedona 311 digeri ise carraro crs600 bisikletle uzun yola çıkmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz crs600e e 1.75 lastik takıp şehir içinde de kullanabilirsin diyenler var kafam karışmadan bana yardım ediiin :) herkese şimdiden teşekkür ederim iyi geceler herkese..

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İnce lastik takarsın, yol bisikletine toz yutturursun hatta... :)

Neyse, o geyikleri geçin hocam. Fasa fiso. 311 ile CRS600 de farklı dünyalar. Önce ne tür bir şey aradığınıza karar vermeniz lazım. Kategori kısmını geçmeden, diğer kısımlara geçmeyin. Uzun yola tur bisikletiyle çıkın. MTB ile değil.

3. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hocam ben sana şöyle söyleyeyim. Bir keresinde emanet MTB ile 100 km'lik bir tura çıkmıştım. Acısı içimde öyle yer etmiş ki kendime bisiklet almaya gittiğimde direk tur bisikletine yöneldim.

4. G. Yitmen

G. Yitmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    evet haklısınız ikisi de farklı kulvarlar tur bisikleti daha mantıklı kesinlikle ve sürekli araştırıyorum ama araştırdıkça dibe sürükleyen bi hal almaya başladı :( gönlümdeki sedonadan yana ama 28 jant olması uzun vadede sorun çıkarır mı parça sıkıntısı vs aklımı kurcalıyan bu.mtb ile de yola çıkılır mı çıkanlar var (bakınız Gürkan Genc her ne kadar çok üst seviye bi bisiklet olsa da) ama aynı zamanda sedona311 ile de türkiyenin dört bir yanını gezen arkadaşlar var ( forumdan gördügüm batum-samsun turu bi de bi abimiz Ahmet Salihti sanırım ismi sürçi lisan ettiysem affetsin ikisi de :) ) yoksa bunlar benim boş kuruntularım mı kafayı kırıp ikisini de mi alsam :D