Uzun parmaklı eldiven

Ankh

Üye
Tepki
6
İsim
Berkcan Çağatay
Bisiklet
Specialized
Jelli olması tercihimdir. Fiyatı cok olmazsa sevinirim. Ozel mesajla ulaşabilirsiniz.

Scudo

ErcanArslan

Aktif Üye
Tepki
7
Bisiklet
Sedona
2-3 defa kullanılmıs cannondale uzun eldiven var piyasa fiyatı 125 tl (Delta bisiklet) 75 tl den bırakabilirim. Rüzgar geçirmezdir.
Ayrıntılı bilgi isterseniz 05393629365 e whatsapp dan yazabilirsiniz.

Ankh

Üye
Tepki
6
İsim
Berkcan Çağatay
Bisiklet
Specialized
@ErcanArslan bahsettiginiz eldivene baktim da yapisi kalın gibime geldi oyle mi? Yoksa ince mi?

ErcanArslan

Aktif Üye
Tepki
7
Bisiklet
Sedona
@Ankh normal eldiven kalınlıgında, fren ve vites kolunu çok rahat kavrayabiliyorsunuz.

Ankh

Üye
Tepki
6
İsim
Berkcan Çağatay
Bisiklet
Specialized
@ErcanArslan Anladım tesekkurler fiyatı biraz fazla geldi ama kaliteli eldivenmis.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aliexpresste kutook var , bi bak derim fiyati 13 dolar ben ondan siparis gecicem.

Ankh

Üye
Tepki
6
İsim
Berkcan Çağatay
Bisiklet
Specialized
@furkan.zaman çok uzun suruyor gelmesi ama baktim 2.eldiven olarak almaya değer. Aliexpressin mobil uygulamasini kullanirsaniz indirim yapiyor sanirim onu deneyebilirsiniz. Bir de 8 dolara satan birini de gordum ama daha once alan varsa riske atmadan 13 dolar olani almak mantikli.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sekiz dolarlik olan sikintili bir profil . evet mobile indirim var fakat benim uzun suredir alisveris yaptigim hesabim var problem cikinca aliexpress sorunumu ikiletmiyo parami veriyo hemen o nedenle puani yuksek olan bir hesap kullanmak onemli :) bu arada en son aldigim sele 15 gune geldi , satıcı üçkağit yapmayip kayitli hava yoluyla yollarsa uzun surmuyor , uckagit yaparsada 2 dolar kesiyorum adamlardan :)

Ankh

Üye
Tepki
6
İsim
Berkcan Çağatay
Bisiklet
Specialized
@furkan.zaman benim baktigim urun 400 kez satilmis ve 4.9 yildiz almis. Mobilden girince 8 dolar gozukuyor. Linkini atamiyorum telefondan ama bosuna 5 dolar daha fazla vermeye gerek yok.