Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzun ömürlü lastik

Konu, 'Tekerlekler' kısmında hpeker58 tarafından paylaşıldı.

1. hpeker58

hpeker58 Üye

Seviye:
    uzun ömürlü yolda hızımı fazla kesmeyecek yani lastiğin ortasında az dişi olan kenarlarında yüksek dişli olan hangi lastiği önerirsiniz.CST all purpose kullanıyorum baya bi zamandır..bu lastiğin 6000 km hiç patlamadığını şahit oldum.bütün yol şartlarında kullandım.özellikle tikenlerin üzerinde geçtim ama yine patlamadı.bu tekerler genelde bisan bisikletlerini üstünde görüyorum.bulmakta sıkıntı çektiğim için fiyatı uygun olarak ne önerirsiniz.

2. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Söylediğiniz lastik telli oldugu için patlamaya karsı dayanıklı fakat ağırlıgı fazla.Eğer ağılık sorun değil diyosanız aynı lastiğe devam etmenizi öneririm.

Not:Ankara Performans bisiklette mevcut.

3. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Uzun ömür arıyorsanız CST ürünlerinin tamamı ve Schwalbe'nin Marathon serisi tam biçilmiş kaftandır.
    Yine de tam beklentinize uygun lastik modeli de önerebilirim;

Schwalbe Marathon XR (20.000km den uzun lastik ömrü, patlamaya karşı tam dayanıklılık, düşük profil diş yapısıyla her tür koşula uygun, alırken fiyatı yüksek, kullanırken ucuzdur.Yani 4 lastik eskitip de tam verim alamayacağınızı hesapladığınızda bu lastiğin fiyatına denk gelir)

deepcriminal bunu beğendi.
  4. hpeker58

hpeker58 Üye

Seviye:
    dediğiniz gibi schwalbe marathon xr görüntüsünede bakılırsa istedeğim lastik den.ama fiyatı biraz tuzlu.siteside inxelediğim kadarıyla baya yüksek ömürlü bir lastik.dünya turuna çıkanlarında tercihi imiş.baya bi paraya kıyıp almak lazım.

5. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Marathon XR, her halükarda fiyatını amorti ediyor.
    Fiyatı 43 euro (maalesef ülkemizin parası değersiz olduğu için ytl ye çevirince 86ytl ye çıkıyor)
    Fakat hem kullanım ömrü (ortalama 3 yıl diyelim) hem de verimi, kullanışlılığı açısından ucuza gelmiş oluyor.

Yine de alırken de kullanırken de ucuz ürünler istiyorsanız CST markasını tercih etmeye devam ediniz.

6. hpeker58

hpeker58 Üye

Seviye:
    ciftimi 85 yoksa tekimi anlayamadm bi türlü....

7. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Maroton XR'nin tek fiyatı 70.92 YTL dir(Bugünki kurdan)