Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzun boylular street kullanabilir mi?

Konu, 'Street & DJ' kısmında Umut Yayla tarafından paylaşıldı.

1. Umut Yayla

Umut Yayla Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Forumda yaptığım ufak çaplı araştırmaya göre street bisikletlerin kadroları normalden küçük gibi görünüyor.

Boyum 1.98 :rolleyes: acaba street kullanabilirmiyim ya da normal bir mtb alıp street olarak kullanabilirmiyim bunu merak ediyorum.

Not: Street derken arkadaşlar iki metre boyum var neredeyse o kadarda extreme hareketlerden bahsetmiyorum :eek:

Yusuf !!WOW!! bunu beğendi.
  2. mustafakeles

mustafakeles Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Street bisikletlerinin özelliği kadro boyunun kısa olmasıdır. Benim kullandığım NS Bikes 12.5 ınch dir. Ne kadar az kadro boyu olursa o kadar rahat hareket yapılıyor ve bisiklet kontrol ediliyor. Sürekli ayakta kullanılır çok oturulmaz. Boyunun uzun olması Street için avantaj çünkü boy uzun olursa hareketleri çok daha rahat yapıyorsun.

Umut Yayla bunu beğendi.
  3. Mansur KHASSANOV

Mansur KHASSANOV Kıdemli Üye

Seviye:
    2 metre boyundaki adamlar BMX nasıl kullanıyorsa =) Farketmez, kullanırsın. Çok ta zevkli olur. Sadece uzun yolda yorar biraz

Umut Yayla bunu beğendi.
  4. Enes Düzgören

Enes Düzgören Aktif Üye

Seviye:
    Senden bi kaç cm daha uzun street kullanıcısı tanıyorum ve gayet iyi kullanıyor, boyu bunny de çok avantaj sağlıyor. Kendinize uygun bi bisiklet bulduktan sonra bi sıkıntı olmaz

Yusuf !!WOW!! ve Umut Yayla bunu beğendi.
  5. Umut Yayla

Umut Yayla Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Kadro boyları diğer bisikletlere göre farklı oluyor demişsiniz benim boyuma göre bir kadro bulmam mümkünmü ya da kaç inch bir kadro kullanmam gerekli