Uzun bir yol...

Tepki
5
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir aklımda olan planımı kısmetse bu yaz sonu gibi yapmayı düşünüyorum. Kafamda olan 1040 km'lik İzmir-Amasya yolunu tamamlamak istiyorum.Bisikletim Whistle Miwok 1061D 27 vites 2.0 lastik abatlarındadır.Yaklaşık 6 aydır doğru düzgün bisiklete biniyorum, daha öncelerinde ise rus malı ince teker vitessiz bisikletim vardı ona güvenemediğim için pek uzun yola çıkamıyordum.Şuan ki bisikletimle bir gün içinde 125 km yol kateddim. 6 aydırda 2750 km yol aldım.2-3 ay daha kendimi bu uzun yola hazırlayıp, yola çıkmak istiyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir, bunların dışında neler yapmalıyım, neler yapmamalıyım,yorumlarınızı bekliyorum şimdideen herkese teşekkürler.

Scudo
Tepki
8
Bisiklet
Salcano
Merhaba benİmde salcano astro 270 vs bİsİkletm var bİr yildir kullaniyorum mersİn antalya arasi gİtmek İstİyorum ortalama 500 km ama zor bİr yol temmuzda yola Çikmayi dÜŞÜnÜyorum hava sicak olacaĞi İÇİn yayla yollarini kullanabİlİrİm.Şu an 2,2 lastİk var Üzerİnde İnceltme yolna gİtsem yetrlİ olur mu? Sİnan kardeŞ senİn baŞliĞi gÖrÜnce altina yazdim kusura bakma ayni konuda olduĞu İÇİn buraya yazdim kalabalik olmasin dİye ... Hem senİnde gÖrÜŞÜnÜ almiŞ olurum dİye..teŞekkÜrler...

Tepki
5
Estağfurullah iyi yaptınız Çetin Bey yanlız yayla yollarında inceltirseniz sık patlama olasılığınız yüksek olur ayrıca uzun yol düşünüyorsunuz benim gibi ama yinede tercih size kalmış.