Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzaylılar foruma üye olup bisiklete binerler mi?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hasan Hakan Koç tarafından paylaşıldı.

?

uzaylılar kask takar mı?

1. Takar tabi onlarınki de can be ya

oy sayısı 17
    53,1%
  2. Yok be gözüm uğraşamaz onalr öylw seyelerle

oy sayısı 5
    15,6%
  3. Uzaylı yok ki. kask taksın sorumu yani şimdi bu

oy sayısı 10
    31,3%
  1. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Yazmadan durmayacağım, arabayla giderken birden dünyada uyzalıların bizim foruma üye olduklarını ve bisiklet sevdasına kapılıp kafayı yediklerini düşündüm .. Aklıma neler geldi bir bilseniz :p .

İkici elde neler söyeleye bileceklerini veya bisikletlet seçiminde ki sorularını düşündüm.:D
    arabayı kenara çekmek zorunda kaldım karın kaslarım daha yeni yeni çözülüyor.:D (inşallah tanıyanlardan beni görenler olmamıştır)

Bakalım sizler neler düşünecek siniz merak ediyorum :rolleyes:
    İstediğinizi yazınız .

Benim aklıma gelenlerden birisi şu ..
    Uzun koca yasısı kafasıyla koca patlak gözleriyle köşeden birden karşınıza çıkıp bisiklet üzerinde size geliyor ve soruyor :

Aferdersiniz rahatsız ediyorum :rolleyes: :D
    ben bisiklete yeni başlıyorumda forumda duydum kask olmazsa olmazmış
    bana uygun kaskı nereden bulabilirim .
    Birde kask taksam garip karşılanır mıyım sizce :rolleyes: :D

Atış serbest dostlar:)

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Abi bide düşünsene uzay teknolojisiyle böle süper hafifi parçalar getiriyolar dünya dışında yapıp felan hehehehe :D süper olurdu ya... Dünyadaki malzemeler artık yeterli hafiflikte değil :D:D Dermişim şimdi...

İnsan Weight Weenie olup uzaylıları düşününce akla ilk olarak hafiflik ve teknoloji geliyo :D:D:D

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  3. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    boyum 2,85 kaç inchlik bisiklet almalıyım??

4. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hakan abi uzaylılar koca kafalı, pörtlek gözlü değil, yapı olarak insandan farkı yok onların da, bizim taktığımız kasklar onlara uyar yane :))

5. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    :D :D :D :D nerden aklına geldi Hasan abi akşam akşam :)

6. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    yok abi onlar uğraşmaz ya
    düşcegini anladıgında ışınlar kendini.ne ugrassın kaskla maskla:)

7. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    uzaylıda olsa insan insandır :D takmalı:D

8. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    Uzay yolu filminin bisikletli versiyonu ahahah:D Kaptan Kirk'in bisikleti olsa olsa Trek olurdu :D (Star Trek):D

rochas ve Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  9. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    bencede takarlar.

10. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    mustafa topaloğlu trek' e binse yeter benim için :D :D :D

Murat EVGİN bunu beğendi.
  11. Pelin

Pelin Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    :D gece gece ii güldüm.
    Takar tabi onlarınki de can be ya. Şıkkını seçtim kim bilir belki kask yakışır :D

12. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    olur olur oda olur inşallah musatafa abimiz unutmu hatırlatmak lazım:D

13. Hasan Hakan Koç

Seviye:
    :)

Bülentcim düşünsene sana özelden ışınlanıyormuş:
    --------------------
    Abi kusura bakma özelden mesaj yazmayı bilemiyorum da seni kendime yakın hissetim de özelden bi ışınlanayım dedim di:rolleyes: yanlışmı geldim yoksa :( Bülent Özer dimi abi. kordinatları yanlış almayalım sizin görüntü avatarla pek örtüşmüyor da : (

Abi rahatsız etmezsem bi sorum olacak :) . neyse abi sen banyodan çık ben odanda beklerim bak keyfine .
    Eski yolcuymusunuz nedemek abi :rolleyes: şlimdi gözüme uyku girmedi de yani galaksiler arası ışık hızı ötesi bisklet yarışçısı anlamında mı kullanıyor arkadaşlar yoksa . Eskiden çok yolculuk yapardınızda şimdi yapmıyormusuz ki eski yolcu diyorlar size ..yok sam abi yani bu bir meslekti de sizmi bıraktınız ..
    Ama abi bıratıysanız iyi olmuş be ne o abi öyle yolcu molcu yakışmaz be abi size valla iyiki vazgeçmişisiniz..

ulan bensenin yolunada molunada başlayacağım .şimdi .ne ışınlanması bu mayakmısın be.. gece gece :eek:

Abiiii vurma:eek: avbiiiii vurma :eek: söz valla bir daha ışınlarsam kendimi namertim
    Bak abi gidiyorum ha ışınlıyorum ha kendimi sonra ayıp ettik kırdık garibanı uzaylı diye demiyesin kendini harap , bitap etmiyesin Bülent abi

Git ulan git ışınla kendini tövbe tövbe .
    Dermisin dersin

Ozge Deniz ve rochas bunu beğendi.
  14. deutz

deutz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yesil Bisikletten Gursel abiye soru gelebilir...

Uzay gemisi icin bisiklet tasiyicilar ne zaman gelecek?
    Birde geminin ustune konan mi iyidir yoksa arkaya takilan mi? Aslinda plaka yok arkaya koyabilirim ama geminin egzostlari buyuk,bisiklet kararir diye korkuyorum:D

Gursel abinin cevabi; Gemiyi getirin bir gorelim:)

15. deniz çelik

deniz çelik Forum Demirbaşı

Seviye:
    gerçekten de hayal ediyorum da;uzaylılar gerçekten dünyaya geliiyorsa hiç yakalanmadan geri dönüyorlarsa onların teknolojiye akıl hayel edilmez sanırım ;bisikletleride tekerlekli değilde manyetiklidir yani bisiklet havada duruyordur belki:Uzaylılar tekeri aşmış gemileri hep havada duruyor.:D :2050 yılında atomun çekirdeğini eritecek santraller yapılacak mış;bu demek maddeyi istenilen sağlamlıkta ve hafiflikte yapılması demektir yani 50kg lık çeliği belki 1kg indireceklerdir ya bu benim düşüncem belki böyle şey olmaya bilir ama ışınlanmayı bir canlı üzerin de yapamazlar!bana pekte inandırıcı gelmiyor.

16. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hakan abi nsl geldi bu aklına ya:D:D:D:D

Yarışılmaz da bu uzaylılarla ışınlarlar kendilerini finish e:D

17. rochas

rochas Kıdemli Üye

Seviye:
    Hakan abi durup durup bunları mı düşünüyorsun :D alemsin vallahi..

Birkere uzaylılar zaten uçabiliyor. Ben kendi gözlerimle gördüm. (bakınız E.T.) İşaret parmakları yanmak sureti ile bisiklet ile havada seyahat edebiliyorlar.. Birde UFO marka bisikletleri var. Gezegenleri istila etmeye genelde büyük tandemler ile gidiyorlar :D .. çoluk çocuk 20 kişilik bu tandemler (tabi ışık hızına ulaşmak için anca 20 kişi yetiyor.. malum yol uzak..) .. ağırlık uzayda önemli olmadığından problem yaşamıyorlar. Zaten dünyayı ele geçirememelerinin en büyük nedeni bisikletlerinin çok ağır olmasıdır.. 9.2 kg. bisiklet olduğunu duyunca şok geçirmiş, bisiklet ile kaçan dünyalıları yakalayamıyacaklarına karar verip emellerinden vazgeçmişler..

Uzaylılar kask takarlar ancak onlar için özel tasarlanmış, antenleri de koruyan bir tip kask ile.. malum antenler hassas galaksiler arası yayın da kullanılıyor. Anteni çizdimi, cep telefonsuz insan gibi ortada kalırlar..

Ayrıca 7 mideleri vardır, kedi yemeyi çok severler.. Satanistlikten değil, onların gezegende kedi büyükbaş hayvan oluyor..

Kaynak : Filimler, çizgi romanlar ve E.T., ALF :D

18. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    haha atteleia abi çok güzel söylemiş onun cevabını okudum çok hoşuma gitti.star trek haha harbi çok komik yav ben Uzaylı yok ki. kask taksın sorumu yani şimdi bu şıkkını seçtim paylaşım için teşekkürler beraber pedallamak dileğiyle iyi günler

19. Hasan Hakan Koç

Seviye:
    Yol yarışlarına katılmak üzere yol biskletleri üzerine kapanmış bir şekilde antren man yapan uzaylılara yetişmek için var gücümle pedallıyorum ama nafile.
    Neyeseki ileride ki kırmızı ışıkta duruyorlar :D (ee nede olsa sadece uzaylılar kırmızı ışıkta durur bizim buralarda :) ) yanlarına yaklaşıyorum .
    İlk defa bir uzaylılarla konuşacağım için çok heyecanlıyım :rolleyes:

Ne denir ki şimdi adamlara :rolleyes: .

Ben : Şey... selam ..bisikletleriniz güzelmiş, aman mazgallara dikkat edin lütfen;) . ana siz terlemiyorsunuz :eek: bravo valla okadar basmaya (hani dost olalım diye kıyak bir laf ediyoruz)

Uzaylılar dan sadece biri şöyle bir kafayı döndürüyor lan git işine edasıyla
    ...: Ooo ben sizi forumdan tanıyorum Hasan Hakan Koç dimi bilader:cool: .

Vayy diyorum... çok şaşırıyorum, oooo bilader milader falan yani diyiyorum içimden . Şimdi ben muhabbetin Allahını yaparım derken
    devam ediyor
    ....: bak koçum :rolleyes: forumda da böyle yapıyorsun, yine boş boş konuşuyorsunuz ..
    .....:biz terlemeyiz ki. tam tersi yoruldukça nem emeriz,sizi terli gördüm... diyor:)

hade :eek: aklıma Sadri Alışık'ın Turist Ömer filiminin uzay yolu versiyonunda ki tuz emen uzaylı geliyor içim ürperiyor
    şükürler olsun yeşil ışık yanıyor:in:
    benden.. haadeeee yeşil ışık yandı tühhh valla ..
    cavabı hızlı bir şekilde geliyor ....
    ..:hocam kusura bakma kopmamız lazım ...

ohhhh diyorum ama içimden
    Arkalarından yalancıktan bağırıyorum
    ...isim neydi kardeş.:) ...
    --------------------------------------------------------------------------
    uzaylıdan özele gelen soru :
    Pek sevgili Hasan Abi
    Abi bizide cinsiyet ayrımı yok :) yani biz ışınlama sitemiyle çoğalıyoruz, siz bilirsiniz bu işleri. Abicim şimdi biz şimdi hangi kategoride yarışacağız... yani elitiz:rolleyes: de gerisini bilemiyoruz neyiz? bayan mı, erkek mi? :rolleyes:

--------------------------------------------------------------------------Dostlar atış geyik serbest:)

alibo bunu beğendi.
  20. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    Bence direk kask takarlar abicim. Tanınmamak için. Sonuçta vatandaş kafasına kask takana uzaydan gelmiş gibi bakmıyor mu? Aha yine bir bisikletli derler geçerler. Uzaylı kardeşlerimiz için de direk kamuflaj olur :D

Bir de şu ışınlanma olayı ile bisiklete binmeyi karıştırmayalım lütfen. Bisiklete binmenin faydalarını bizim gibi uzaylı kardeşlerimiz de takdir etmişlerdir. Işınlan ışınlan nereye kadar... göbek yapar çıkar adam. Gayet tabi de bisiklete binerler, Armutlu'ya da giderler, Nif'e de, Efemçukuru'na da (aaaah ah, herkes gidiyor yaa ;) ).

Alemsiniz vallaha, selamlar