Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzaktan kumandalı arabalar.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Emirhan Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Emirhan Kaya

Emirhan Kaya Kıdemli Üye

Seviye:
    konu ile pek bir bilgim yok ama içimde uzaktan kumandalı arabalara karşı bir merak uyandı ve ufak çaplı bir araç buldum elektrikli almayı planlıyorum ve bu konuda bana yardım edebilecek biri varsa sevinirim. Örn: Marka , yedek parça , upgrade , ve kullanım olarak. Tip olarak arazi aracı düşündüm ve 250tl ye buldum linkide şudur
    http://www.topmodels.com.tr/maverick_atom_xt_rtr_118__urunu.html
    yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler :)

2. Eren Yoloğlu

Eren Yoloğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
  3. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bunlarda bir şey mi bizim burda 1500 liraya adam 4 akülü bi jeep yapmış şunu söyleyebilirim ki (arazide)off road araçlarını ve (düzde) normal otoları yolda tokatlar :=)

4. serkan saygın

serkan saygın Aktif Üye

Seviye:
    www.rcpano.com sitesinde temiz ikinci el araçlardan bulabilirsin.

5. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eğer modelcilikle uğraşmak istiyorsanız,gerçek modellere bakın derim. Bunlar biraz oyuncak kalıyor. Eren arkadaşımızın verdiği linkteki alet sizi uzun süre memnun edecektir. Eğer sizin linkteki aracı alırsanız,ileride hızı vs yetmeyecek şimdiden söyleyeyim :) Yapacağınız upgradelerle de çok daha pahalıya patlayacaktır. 3-4 sene elektrikli ve yakıtlı modellerle ilgilendim ve bazen oldukça masraflı bir hobi olabiliyor eğer öğrenciyseniz. Bunun dışında eğer ben sadece öylesine eğlenmek,stres atmak istiyorum. Bu işi seversem daha ileriye gidebilirim derseniz,başlangıç için gayet yeterli duruyor. Aracı alacağınız yere ellerinde yedek parçaları olup olmadığını özellikle ( Salıncaklar,amortisör kuleleri vs ) sorun derim. Parça sıkıntısı olacağını pek sanmıyorum,genelde distrubitörlerinde hemen hemen tüm parçalar oluyor. Aşağıdaki sitede birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz bu arada.

http://www.hobbyrc.com/forum/content/

6. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    merhaba,
    bu işin de sonu yok haliyle. uzakan kumandalı model işinde, bence bu bulduğunuz ürün yeterli. alın deneyin, heveslik bişey ise zaten bu ürün sizi tatmin eder, yok daha ciddi düşünebilirim bu işi dedirtirse size sonra artık devam edersiniz. bu fiyatların altında alacağınız bir ürün oyuncak sınıfında olacaktır ve sizi tatmin etmeyecektir. digitally proportional, 4 çeker, pilli bir araç için uygun bir fiyat.