Uzaklara Yarışmak [Trans Continental Race No:4]

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özgür K. 3:50 - 4:30 gibi bir arada çok güzel konuşuyor. İhtiyaçlar ve yıllar içinde gelen deneyim. Çelik bisiklet olması önemli değil, hafiflik önemli değil. iş bacakta ve kişide bitiyor.

• Beğen
Tepkiler: ataberkdönmez
Scudo
Tepki
63
İsim
Ali Sönmez
Bisiklet
Diğer
Bisiklet yarislari cok ayri belkide bu sepeble ilgimi cekiyor. Otomobil, motorsiklet gibi araclar ile paranin satin alabildigi ölcüde hizli olabilirsiniz. Olasi bu bisikletten cok daha kalitelileri ile yarisan olmustur ki, gövde konusunda bununlami 1. mi oldu bile diyebiliriz. Ona rağmen birinci olunabiliyor. Bunu F1 moto gp Wrc vs hiç bir yaris organizasyonunda göremeyiz. Yani özet olarak esit sartlarda, tamamen kas gücüne dayali gercek bir spor organizasyonu.

Gesendet von meinem SM-A300FU mit Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Eser Sevinç
Bunlar normal insanlar değil. Bu vücudu formda tutmak ayrı bir iş. Vallahi hayranlık duymamak elde değil

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kristof Allegaert Wins Transcontinental No.4
8 days//15 hrs//2 min
(link)

Neil Phillips
2nd Place, Transcontinental No.4
9 days//17 hrs//43 min
(link)

Carlos Mazon
3rd Place, Transcontinental No.4
9 days // 22 hrs // 51 min
(link)

• Beğen
Tepkiler: gmfaruk

sahbaz061

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhaba benim dikkatimi çeken nokta şu oldu bu adamlar yol bisikletleriyle bu yarışmaya katılıyorlar yarışma süresince eşyalarını yanlarında taşıyorlar özellikle kadronun altına ki çantalar çok ilgimi çekti nereden bulunur bu çantalar hacimleri nedir, bilen arkadaşlarımız paylaşırsa sevinirim.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Neil philips en güzelini yapmış o sıcak havadan buz gibi serin lacivert suyun ustunde giderken en güzel kararı vermiş :):)

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sahbaz061 Kadro arasındaki çantalardan Türkiyede hiç görmedim, sele altındaki çanta Sem çantada vardı, orayla iletişime geçebilirsiniz belki kadro arası çantalardan da üretiyorlardır.

• Beğen
Tepkiler: sahbaz061

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sahbaz061 (link) Full Bike Frame Bags diye geçiyor adı.

• Beğen

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Bu kadar yol giderken nerede yatar uyunur? Nasıldır merak ediyorum açıkçası

Tepki
224
İsim
Ataberk
Bisiklet
Diğer
@alper 76 Kişiye ve amacına göre değişiyor. Amacı ilk 10 olanlar yol kenarlarında bivak torbasının içerisinde uyuyorlar. Diğerleri genelde konaklama hizmeti veren yerlerde kalıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: alper 76

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Uzun süredir ilk defa bir organizasyon bu kadar etkileyiciydi... çok saygı duydum adamlara...

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@sahbaz061

Selam herkese..
Ben de bu başlığı yarışmak için değil..
Kullandıkları bisiklet ve aksesuarları "anlamak" için izlemeye aldım.
:):D

• Beğen

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Ben çok takıldım bu adamlara yahu... 1 cristoff işlk gün sadece 2 saat hareket etmemiş, o sırada da herhalde uyumuş... ben mi yanlış gördüm bu nasıl oluyor yahu? Ben 120 km yol gittim boyun ağrısından kıç ağrısından durdum dinlendim... adamın hiç mi çişi gelmedi :)

Tepki
224
İsim
Ataberk
Bisiklet
Diğer
@alper 76 İki saat değil, ilk 24 saat, 640KM sadece 1 saat mola verdi Kristof, Blog'unda bir şişe suyla 200 km idare edebildiğini yazmış. 2 şişe su ile 400KM. 100km'de bir 10 dakika yemek ve esneme molası verse fiziksel olarak dayanır. Ancak Mental olarak nasıl dayanmış aklım almıyor.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@ataberkdönmez Ben söyleyeyim adamın bisikletinde gel flov denen bir sele var ortadaki delikten yaptığı çişi bisikletin içinden geçen borulardan geçerken temilenip karşıdan esen rüzgarla serinletiliyor ve suluğa geri dönüştürülüyor. :)))

yok abi, bu öyle böyle bir şey değil... ben yarışlara değil bu olayı duyduğumdan beri buna deli oldum. Cidden saygı duyulası bir durum...
sözün bittiği yer olarak görüyorum

Bu arada Neil Philips in bacağındaki sinek ısırıklarına bak... sinek demek ki adamı sokacak bir zaman bulabilmiş :))

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
yarışmanın son kısmı olan İstanbul etabını seyrettim ve yarışmanın organizatörlerinin yerinde olsam bisikletçilerin selameti için yarışmayı Edirne'de sonlandırırdım.Hele vidyoda da dikkat çekilen bir kırmızı araba vakası var ki düşman başına.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe abi seni bu başlığa davet ediyorum. Yok öyle sıtanbul şehrinde yılda bir yapılan bir halk yarışında 45 km pedallamak. Bak Kristof Allegaert nerdeyse senin yaşında (adamın doğum tarihine ulaşamadım iyimi) teee nerlerden nerelere gelmiş. Biyonik adam mübarek yemiyor içmiyor pedallıyor. Ultramegaironman.

(link)

2017 programında son durak yunanistan.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu

vaaaaaaaaayy canına demeyeceğim bu olayı zati biliyorum,
bak şimdi mehmet sunu
derhal benim hesabıma 50.000 dolar yatacak aynen varım
çünki para deyince ben aynen profesyonel düşünürüm bu işin karşılığı 50.000 dolardır ,
bu organizasyona katılanların maddi durumları yüksek olması gerekir cebinden masrafmı yapıyorlar ona bakarım,

bak aşağıda kim var,

juliana buhring ve gines sertifikası
londra-istanbul
tam 11 günde bu süper insan ile evli olmak isterdim doğrusu yaşama faklı bakar idim ama yok türkiyede böyle hatun..
unutma juliyi face 'den haberleşiyorum....