Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uzak dogu turu bisikletsiz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında evrimyigit tarafından paylaşıldı.

1. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    sevgili forum. mayıs 15 de bisiklet tur planlarımı iptal edip bahnkok bileti almaya karar verdim.
    amacım 3 aylık bir zamanda tayland-cambocya-vietnam-laos-malezya-singapur-filiipinler-endonezya-tayvan-hongkong gibi ulkeleri gezmek. bu konuda daha once gitmis olan arkadaslar varsa deneyimlerini benimle paylasmalarını dilerim.

sevgiler

ateze bunu beğendi.
  2. Ümit Bozyılan

Ümit Bozyılan Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba evrim abi,
    muhteşem bir gezi planı...hayat boyu unutulmayacak eşsiz bir üç ay...umarım birgün bende bu hayalimi gerçekleştirebilirim.
    aşağıdaki blogda birçok faydalı şey bulacağını düşünüyorum. gezgin bir doktorun tuttuğu bir blog.
    http://sandaletliseyahat.blogspot.com

sevgilerle...

3. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    tesekkurler,
    bu tur bloglarda faydali bilgiler bulunuyor. bazılarının ciktilarini alip yanimda goturmeyi planliyorum.

Ümit Bozyılan bunu beğendi.
  4. Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Allah derim inanılmaz bir gezi olacak anlatılmazki gidin yaşayın sizde anlatamazsınız hele üç ay inanılmaz Tayland gözümün önünde yeniden yaşar gibiyim.Avrupa hikaye kalır bol resim iyi bir mideye ihtiyacınız var bu arada Bangkok'da kokudan ve =Tuktuk=ların dumanından korunmak için maske alın bolca yanınıza.Saglıkla gidin gelin bol fotograflar bekleriz.(Bilmemki nelerden hoşlanırsınız ona göre tarif edip anlatsam)

5. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam forum.
    Arkadaslar bu turu bisikletsiz yapmak konusunda cok kararsızım. bisiklete binmek icin dunyadaki en keyifli bolgeler buralar olmalı. Forumda bana katılmak isteyen arkadaslar olursa -tabiiki bisikletli uzun bir tur yapabiliriz. fakat bu turu bisikletli ve yanlız tamamlayacak cesareti bulamiyorum kendimde.
    umarim bu kısa zamanda bir yol arkadası bulabilirim.
    bol bisikletli gunler.

Ümit Bozyılan bunu beğendi.
  6. ateze

ateze Kıdemli Üye

Seviye:
    Harika yaa, benim de hayalini kurduğum bir şeydir bu, çok zevk almanızı gönülden istiyorum, iyi yolculuklar.

7. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    sevgili forum
    su an bangkok tayim' kiralik bir bisikletle sehir turu yapiyorum. bu hafta bir bisiklet alip laosa dogru yola cikiyorum gelismeleri bildirecegim'

8. alper kabran

alper kabran Yeni Üye

Seviye:
    evrim kocum haberlerini bekliyorum uygun ortam varsa haziranda gorusebiliriz halen kesin degil biraz da senden gelecek haberlere gore karar vericem kendine dikkat et bye...

9. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    kardesım evrım gercekten gönullerımızı hos ettın hep aralara gıtmek ıstemısımdır senden geleck fotoları 4 gözle beklıyorum saglıcakla kal

10. beynelmilel

beynelmilel Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba,

Hazır Bangkok'tasınız ve elektronik birşeylere ihtiyacın varsa, şehir merkezine MBK adında çok güzel bir alış veriş merkezi ve hemen karşısında SİAM PRAGON adında başka bir alış veriş merkezi bulunuyor, ayrıca yine yakınlarda bir Çin mahallesi var herşeyi çok ucuza alabileceğin orayada gitmeni tavsiye edebilirim.

Keyifli bir tur olmasını dilerim, dikkat edin kendinize!

11. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    dun bisikletimi aldim arkadaslar/ mavi bir trek 7.2fx.
    vizemi halledip 2-3 gun sonra basliyorum. fatolari eklemek icin elimden geleni yapacagim.
    sevgiler.

12. lemagro

lemagro Üye

Seviye:
    fotoları bekliyoruz :D
    kendine iyi bak... bence de süper. :D ne kadar mal oldu... emekli olursan belki bende giderim. :D

13. evrimyigit

evrimyigit Kıdemli Üye

Seviye:
    tesekkurler. fotograflar icin hafiza kartlari almam gerekiyordu. tamamen unutmustum.

14. Ümit Bozyılan

Ümit Bozyılan Kıdemli Üye

Seviye:
    Evrim abi,tek kelimeyle muhteşemsin!
    bisikleti neredeyse ilk kez kullandığım küçük riva turunda seninle birlikte pedal çevirmiş olduğum için gurur duyuyorum.

uzun bir süre önce bu başlığı okumuş, gezinin bisikletsiz yapılacağınu düşünüp, iyi takip edememişim sanırım. aradan aylar geçtikten sonra geçen haftalarda kıyıköy-edirne geziniz için birşeyler danışmak istediğimde size ulaşamayınca uyanmaya başlıyorum.
    bugün de tamamen tesadüfen gezi notlarınızı paylaştığınız http://bisikletforum.com/showthread.php?t=42988&page=14 adresini buluyorum. tek kelimeyle inanılmaz!. büyük bir hayranlık duymamak elde değil!.
    herşey için çok teşekkürler!

15. murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Su an bir kac gune Turkiyeye donuyorum eger agustos sonlarina dogru Hongkong a gelirseniz size eslik ederim :)