Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uygun,klasik,iyi bakılmış yol bisikleti...

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında alicanyurdbekler tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,bisikletim çalındığı zaman 2 tekersiz yaparım sandım ama ne yazık ki bu yaz hiç iyi geçmedi...Bu seneye bir yol bisikletiyle girmek istiyorum...elimde 500 550 lira var,hiç ince teker kullanmadığım için alışma evresi temiz bir klasik istiyorum.Eskişehir içinde elden görüp alabilirim,şimdiden ilgilenenlere teşekkürler...

2. eyup sezer

eyup sezer Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba, kullandığınız kadro boyu nedir ? elimde size sunabileceğim alternatifler mevcut...iletişim 0 542 646 88 03...hoşçakalın.

3. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    merhabalar mtb de 18,5 kullanıyordum,yol bisikletinde ne kadara tekabül ediyor herhangi bir fikrim yok :)

4. mehmet cankurt

mehmet cankurt Aktif Üye

Seviye:
    54 cm te denk geliyor yanlış hatırlamıyorsam

5. Ersin Aydın

Ersin Aydın Kıdemli Üye

Seviye:
    Öyle bir ölçü durumu yok. yolda boyunuz önemlidir. bacak ve kol boyları ama fotoğrafta gördüğüm kadarı ile 56 boy kullanırsınız gibime geliyor...

6. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    klasikl yol kadrosu düşünürsen link yolladım zira bu tür bisikletleri toplamak ayrı bir zevk

7. Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    merhaba bende klasik bottechia 1986 özel seri del mondo için özel üretilmiş dünyada sınırlı sayıda olan bir yol bisikleti var elimde kırmızı beyaz. çok büyük bir özenle bütün parçaları temizlenerek orijinalliği korunarak yapılmıştır. ancak boyuma uygun olmadığı için evimde dekor olsun diye rafa astım duruyor. yanlış hatırlamıyorsam 54 cm. 2 ay önce komple yapılmıştır. resimlerini isterseniz paylaşabilirim.

aslında boyuma olmasada evimde güzel bir dekor ve aslında satmak istemiyordum ama ekonomik nedenlerden dolayı malesef.

normalde böyle bir bisikletin değeri (diğer satışta olan klasik 2.el bisikletler içinde) 1500tl'yi geçmesi gerekiyor.

ancak ben size maliyet fiyatı olarak kargo dahil 550tl'ye gönderebilirim...

saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.