Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uygun gozluk

Konu, 'Giyim' kısmında runner tarafından paylaşıldı.

1. runner

runner Üye

Seviye:
    uzun mesafe kosularda kullanabilecegim renkli gozluk(mavi vs.)(UYGUN FİYATA SAGLİKLİ )ariyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Faik BİLGİN

Faik BİLGİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence senin yapacağın bulunduğun bölgede gidip sağlık koşulları çerçevesinde iyi bir gözlükçüye görünmek neden mi çünkü artık güneş gözlükleride dereceli olarak veriliyor belki gözlerinde bir sıkıntı vardır hem onu halledersin hemde sağlıklı bir şekilde kaliteli gözlük sahibi olursun ben çoğu yerde tanık oldum adam sadece dış güzelliğine bakıp gözlük alıyor yanlış uzmanlar yer yerin farklı gözlüğü olduğunu söylüyorlar göz önemli bir konudur bence sen iyi bir gözlükçüye danış internet üzerinden ulaşacağın gözlüklerin ne kadar sağlıklı olacağını bilebilirmisin?tabiii denk gelirsen iyi gözlükler var

3. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    gözlerinde bi problem yoksa 3M in gözlükleri var.Hem de gayet makul fiyatlara.Ben geçen gün aldım 15 ytl'ye.Zaten 3M koruyucu malzemeler üreten büyük bi firma.Baret,kask,koruyucu gözlük,maske vs. İstanbul'da da mutlaka bi bayisi yada satan bi yer vardır.

4. ozgur_jeo

ozgur_jeo Aktif Üye

Seviye:
    izmirde nerden aldınız acaba gözlüğü?? banada lazımda. teşkkrler

5. ozgur_jeo

ozgur_jeo Aktif Üye

Seviye:
    nolurr bi cevap netten baktım çok beğendim gözlükleri ama takıpta almak istiyorum... ondert nerden aldın gözlüğü tamm söz aynı ortamda bulunursak takmıcam ben:D :D