Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygun Gidon ve Gidon Boğazı Arıyorum( İzmir İçi)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Kaan Sürer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar uygun gidon ve gidon boğazı arıyorum bisikletim yeni model bir bisiklet değil fotoğrafını yarın koyarım fotoğrafa bakarak daha iyi anlayabilirsiniz

2. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    [​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

3. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba elimde kullanmadıgım temız zoom gidon ve bogaz var ıksını ptt kargo olmak sartıyla 25 tl ye verebılırım ılgılenırsen eger fotograflarını gonderırım

4. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    kaansurer@gmail.com fotoğrafları atabilirsiniz bi bakayım.. bugün bir bisikletçiye gittim elinde şimdi tam bilemiyorum gidon ve gidon boğazı vardı vizon muydu vision muydu vın mıydı yoksa öyle birşey yazıyodu üstünde bisiklet parçalarına ve markalarına yabancıyım kusura bakma :) gidon gidon boğazı ve maşadan gidon boğazına takacak olduğu bi boru daha vardı 45 lira dedi hepsine bu fiyat normalmidir peki

5. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
    Corratec'in kendi markası Zyxx'in Uno'ya yaptırdığı alüminyum gidon-gidon boğazı ve sele borusunu takım olarak almak isteyene SKS markalı arrka çamurluk (Sıfır) hediyemdir gidonun üzerinde 1-2 kılcal çizik vardır ama derin değildir darbesi yoktur zaten toplasanız 1 ay kullanılmışlardır

Sele Borusu : 31.6 'dır ve uzunluğu 32 cm.'dir sele borusunun girdiği yerin yukarısı (çiziksizdir) (50TL) 327 gramdır

Gidon : Rizer gidondur genişliği 62-63 cm'dir (60 TL) (370 gram yaklaşık )

Gidon Boğazı : içten-içe 6 cm uzunluğundadır (çiziksizdir) (40 TL) (150 gram yaklaşık) gidon+ gidon boğazı:523gr.)

Hediye SKS :Arka Çamurluk sıfırdır fiyatı 35TL-50 TL arasındadır (30 TL) Bağlantısı çok kolaydır tık diye takılır 2 saniyelik iş

Not ayrı ayrı almak isteyen olursa diye fiyatlar yukarda yazıldığı gibidir hepsini aldığınız taktirde zaten indirimli fiyatların üstüne 50 TL daha avantajınız oluyor

KARGO DAHİL GÖNDERİRİM ve isterseniz fotoları paylaşabilirim

6. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] fotograflar bunlar bır ıkı cok ufak cızık var fotograflarda gosterdım sol kolun elcegın altında kalan kısımda hafıf boya sılınmesı var ama bellı olmuyor cok hafıf 25tl ıkısı ptt ıle kargo benden ıstersenız tektro kollarıda cok uygun fıyattan verebılırım pıyasadakı en hafıf fren kollarından bırı

7. Erman ALKAYA

Erman ALKAYA Kıdemli Üye

Seviye:
    Dusunurseniz elimde ritchey marka flat duz gidon ve bogaz bulunmaktadir izmir ici gorup alabilirsiniz.

8. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    Tamam arkadaşım gidon ve gidon boğazını alacağım fren kollarınıda alırdım aslında ama onları daha yeni aldım ben izmirde oturuyorum yanlız şuan yoldayım memlekete gidiyorum salı günü elime geçecek şekilde ptt kargo ile yollarsan memnun olurum ptt kargodan kastın kapıda ödemeli olanını diyosun demi ? bu numaradan saat 17:00 ye kadar ulaşabilirsin bana 17:00-21:00 arası derste oluyorum tel:0506 304 77 75 eğer olurda erken dönersem memleketten sana haber verebileceğim bi tel no yazarsan sevinirim

9. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    adresimi özelden yolladım

10. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    konuyu baltalamak gibi olmasın fakat kardeş bu boğaz seninkilere uymaz gönderilen resimdeki,ler yeni tip bisikletler için senin maşa ve boğaz eski tip gördüğüm kadarıyla ikisinin sistemi farklı

11. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    Farkındayım arkadaşın yeni tip benimki eski tip burda bisikletci o kunuyu halledecek yoksa öbürtürlü almazdım

12. Kaan Sürer

Kaan Sürer Yeni Üye

Seviye:
    Erkan arkadaşımızın parçaları bugün elime geçti konu kitlenebilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.