Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Uygun fiyatlı xt fren seti (br-m775) 130 tl

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Deniz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

İkinci el olarak aldığım ve 6 ay kadar kullandığım fren setimi satıyorum. Magura fren seti aldığım için atıl durumdalar. İhtiyacı olan birisi kullansın istediğim için oldukça da uygun fiyattan veriyorum.

Fren kollarında kelepçe kısımları kırık fakat bir sorun yaratmıyor. Bu şekilde de sağlam tutuyor gidonu, kilometrelerce sorunsuz kullandım ;) Fotoğraflarda göstermeye çalıştım. Her türlü soru için mesaj atabilirsiniz. Arka frenin yağı birazıcık eksik olabilir, kullanımda bir sorun bulunmamakta. Balatalar çok iyi durumda çünkü ön-arka balatalar yeni değişti ;)
    Kablo uzunlukları da; ön 69cm, arka 125 cm.

Kırmızı renkte ve kolay bulunmayan IS'yi Post'a çeviren 160'lık adaptörü de veriyorum. Kesinlikle bu adaptörü fren setinden ayrı satmıyorum, bu konuda atılan mesajlara cevap vermiyorum. Setin vidaların da çoğu duruyor, bulabildiğimi göndereceğim.

Fiyat zaten uygun, lütfen pazarlık etmeye çalışıp beni üzmeyin. Ptt kargo ile olmaz şartıyla ben kargolarım. Sanalpazar gibi siteler üzerinden de satış yapabilirim.

Selamlar.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Satıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.