Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Uygun Fiyatlı Tertemiz XTR-DT Jant seti(Continental Lastik Hediyeli)

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Ahmet Göker Derya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Göker Derya

Ahmet Göker Derya Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar...
    Üst seviye jant seti alacağım için çok severek kullandığım tertemiz neredeyse sıfır ayarında jant setimi satıyorum. Set 2007 mayıs ayında Ankara Delta'da toplanmıştır. Göbeklerinde tellerinde vs hiçbir kusur bulunmamaktadır. Çemberlerde birkaç nokta taş izi var bunun dışında eğiklik göçük vs hiçbirşey bulunmamaktadır. 36 delikli v-fren uyumludur. Göbekler 2007 XTR,çemberler Kinlin,teller ise 2.0 DT Champion modelidir,set ağırlığı 1800gr'dır. Çemberler 36 telli çok rijid ve çok sağlamdır,ayrıca ağır kullanıcılar da sorunsuz kullanabiirler bu seti. Beni tanıyanlar temizlik ve bakım konusunda ne kadar ruh hastası olduğumu bilirler ve set hakikaten temiz kullanılmıştır,xtr göbeklerin akıcılığını zaten anlatmaya gerek bile yok. Setin yanında da iki adet continental vapor hediyesidir. İlk arayan seti kapar,şimdiden hayırlı olsun...
    Resimdeki ruble ve lastikler satışa dahil değildir.
    Fiyat:300YTL
    kargo alıcıya ait
    Ayrıca set geri iade garantilidir,alan kişi seti beğenmezse direk iade eder.

2. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    İlan günceldir arkadaşlar. Crossmax set alacağım için satıyorum yoksa satılacak jantlar değiller...

3. Can Sonbay

Can Sonbay Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Continental lastik Maxxis inki gibi düzse alabilirim..Satmayı düşünüyormusunuz??

4. SerdarAktas90

SerdarAktas90 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar Göker abinin gerçekten kendisininde dediği gibi temizlik hastalığı var sanırım :) Geçenlerde bu seti bisikletinde gördüm gerçekten çok süperve temiz tabi xtr göbekler apayrı birşey...Alacak kişi gerçekten çok şanslı...Hayrılı alışverişler dilerim...

5. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Saolasın Serdar;aslında setten bildiğin gibi çok memnundum Crossmax set alacak olmasam asla satmam,kıymetini bilene :cool:

6. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Set satılmıştır arkadaşlar,hayırlı olsun diyelim

7. SerdarAktas90

SerdarAktas90 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hayırlı olsun...Alan kişi eminim çok memnun kalacaktır...Keşke maddi sıkıntı olmasaydı da ben alabilseydim...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.