Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uygun fiyatlı spd ayakkabı

Konu, 'Giyim' kısmında Alkan Koç tarafından paylaşıldı.

1. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm arkadaşlar spd ye gecmeyi düşünüyorum uygun fiyatlı nerden bulabilirim (100 lira civarı)ve birde en cok kafama takılan konu spd kullanırken bi düşme vb bi durumda ne gibi sıkıntılar olabilir şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

2. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    http://www.deltabisiklet.com/default.aspx?_Args=_ProductInfo,1893,OdesisMc

Bu ayakkabıyı kullanıyorum yaklaşık 7-8 ay kadardır. Fiyatı gayet uygun ve kaliteli diyebilirim. Gerçi ben nakit 80 lira civarına almıştım bunları,zam gelmiş herhalde. Spd kullanırken ilk başlarda biraz sıkıntı olabiliyor birkaç kez düştüm bende kilitli kalıp :) Ama sonra alışıyorsunuz zaten ve bir dahada spd'siz bir bisiklet düşünemiyorsunuz :)

Alkan Koç bunu beğendi.
  3. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    onun için aradım ellerinde 44 numara kalmamıs:S

4. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Spdye karar vermişseniz çok sorgulamaya gerek yok ama uyarıları çok çok dikkate alın. Hele ikametiniz çankaya ki yokuş her taraf, her an durmak zorunda kalabilirsiniz. Şahsen 2 ay kullandım şehir içinde, gereksiz geldi bana. Uzun turlar ve yarış haricinde pek anlamlı bulmuyorum. Mesela yana düşmelerin yanında ön kaldırma olayını abarttığınızda kıç üstü düşüp kalçanızı incitebilirsiniz, arkadaşım yaşadı. Ama mutlaka almak istiyorsanız shimanonun bir modeli vardı 90 tl civarı çok yaygın kullanılıyor onu almanızı öneririm.

Alkan Koç bunu beğendi.
  5. sadık altınbağ

sadık altınbağ Üye

Seviye:
    Alkan abi profesyonel bisikletçi oldun galiba darısı benim başıma.. :)

Alkan Koç bunu beğendi.
  6. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    aslında ben bunu merak ediyodum benim için her şeyden nce güvenlik gelir onun için almamak belki az kaysın die daha iyi normal bi pedal almak lazım

7. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Alkan kilitli pedalın profosyonellikle alakası yoktur.Tamamen daha dengeli ve performanslı kullanım için tasarlanmıştır.Bir iki haftalık alışma süresinden sonra da kesinlikle sıkıntı yaşamazsın.şehir içi yokuş filan fark etmez bir ay geçince normal pedal ile kilitli arasında hiç fark kalmayacak.İlk başlarda ayar yerinden gevşek yapıp öyle kullanırsın.Bu konuda bilgi aldığın arkadaşlara lafım yok onların kendi şahsi düşünceleridir.Sana şu kadarını kesinlikle söyleyim geçen sene spd pedala geçmelerini tavsiye ettiğim 4-5 genç arkadaşım bir hafta geçmeden teşekkür ettiler daha önce bisiklete binmiyormuşuz diye.Sırf bu duyguyu yaşamak için bile denemeye değer.

Alkan Koç bunu beğendi.