Uygun fiyata ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz

Didem Üstünol

Aktif Üye
Tepki
86
Bayrampaşa'da Forum İstanbul'un hemen karşısında yer alan Decathlon mağazasında çok uygun fiyata sizin ve bisikletinizin ihtiyacı olan tüm aksesuarları alabiliyorsunuz. Tabi insan mağazaya girince kendini kaybedip sağa sola saldırıp gerekli gereksiz bir çok şey alıyor. Aldığım ürünlerin fiyatlarını internettekilerle karşılaştırırsanız fiyat farkını görürsünüz. Tabi çok kaliteli olsun isterseniz fazla seçeneğiniz yok Decathlon'da.

Mini el pompası : 9.90
Bisiklet eldiveni : 16.90
Kask : 24.90
İkili iç lastik : 8.90
Anahtarlı kilit : 15.90
Yama seti : 10.90

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
yama seti 48'li - 3-4 lira (sirkeci veya bisikletçi amca :) taiwan işi yol iç lastiğine kullanıyorum , iş görüyor..)
eldiven sedona - 10-15 tl arası...(metin bisiklet..)
pompa sedona - 15 tl filan (Her yerde illa vardır..)

2 iç lastik olayı ve pompa uygun gibi..

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
@Didem ÜSTÜNOL

yalnız ne kadar hızlı olduğunuzu öğrendim. bi an önce tempoyu artırmanız lazım. bol bol çalışın. :D

Didem Üstünol

Aktif Üye
Tepki
86
@Mehmet Ergene

heheh ama yapmayın bunu, daha 2-3 kere kullandım bisikleti. ne kadar hızlı olabilirim kii? :) çalışıyorum haftasonları, bir aya kalmaz hızlanırım (umarım)

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
bende decathlona uğramak istiyorum , ancak gitmeye üşeniyorum :D bir gidebilsem gidon çantası alacağım

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
@Didem ÜSTÜNOL

ben bisikletimi alalı 2 ay olmadı henüz. ilk bindiğimde sanırım 10km yaptım toplamda ve baya uzun gelmişti. dün pendike gittik, 65km yol az geldi :) nerdeyse 2 güne bir biniyorum ben.
kadanslı (yüksek hızda pedal çevirme) çalışmayı aklınızdan çıkarmayın. çok faydasını göreceksiniz.

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
ben dun gıttım. pompa ve km saatı aldım. pompa gayet guzel. bence uygun fıyatlar.

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
bu decathlon mağazasını ben de çok duymaya başladım bu aralar; zaten bir ton eksiğim de var, istanbul'a geldiğimde bir uğrayayım bakayım :)

Tepki
2
arkadaşlara katılıyorum decathlon a bir defa giden müptelası oluyo, o kadar ki artık ben aylık decathlon bütçesi ayırmaya başladım :)

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Decathlon'un ürünleri kaliteli, fiyatına göre müthiş. Benim geçen hafta aldıklarım;

jelli sele kılıfı: 17 tl
2 adet iç lastik (26x2.00) 8.90 tl
Ön - arka çamurluk takımı : 13.90 tl
Özellikle çamurluğu çok beğendim takması çıkarması çok kolay hem spor bir görünümü var hemde tam çamurluk özelliğinde. Kullanımda hiç sıkıntı yok, ne yüksek hızlarda nede bozuk zeminde en ufak ses yok.

Velhasılkelam :) Decathlon'un ürünlerini tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Didem Üstünol

Erol GÜLER

Aktif Üye
Tepki
20
Bende merak ettim burayı. İlk fırsatta gideceğim zaten çok eksiğim var. Paylaşım ve yorumlar için herkese teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Didem Üstünol