Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygun fiyat a disk fren seti

Konu, 'Frenler' kısmında Xipetotec tarafından paylaşıldı.

1. Xipetotec

Xipetotec Üye

Seviye:
    disk fren lerin 2.el piyasası ortalama ne durumdadır veya 0 a almaya kalksam ~100 tl gibi ffiyat a disk fren seti alabilirmiyim mekanik :eek: kaliteli birşey olması şart değil v fren performansında olması da kafidir ... olmazya belki hidroniği deolur xD

ps:disk fren almam şart değil belki gereksiz bile olabilir =) aklıma takılmış iken sorim dedim xD inş. cvp da gelir

ps2:forum 2.el lerine baktım satılmış -kilitlenmiş ilanlar dahilindede bulamadım :S

ps3:bisikletin kadro maşa vs disk fren uyumlu ..

2. Ufuk Şahin

Ufuk Şahin Üye

Seviye:
    Buyur kardeşim burdan yak:D http://www.sahibinden.com/search.php?c2=22487&b[special_type]=&b[promo_hpva]=&b[promo_fdva]=&b[promo_chva]=&b[promo_hpsa]=&b[promo_spva]=&b[all]=&b[search_text]=&c=22487&search_result_page_limit=20&b[detay_2896]=64966&b[detay_2894]=&b[detay_2897]=&b[detay_2898]=&b[country_id]=1&b[city_id]=0&b[uncompleted]=0&b[minprice]=&b[maxprice]=&b[pricecurr]=1&b[ilantarih]=&b[date_type]=date_first_activated

3. Ufuk Şahin

Ufuk Şahin Üye

Seviye:
    Forumda metin tam olarak köprülenmedi tümü kopyala yapıştır yapıp öyle bak

4. ibokozan

ibokozan Yeni Üye

Seviye:
    uygun fiyatlı disk fren bende arıyorum... bu arada bu forum da benim ctrl + d listeme girmeyi başardı :)

5. Enes Kılıç

Enes Kılıç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hala arayan varsa mekanik fren satıyorum. giant'tan çıkma. rotorsuz 100 liraya verebilirim.

Ercan Saygılı bunu beğendi.
  6. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Eğer her hava koşulunda araziye giren biriyseniz evet hidrolik fren gerekli ama araziye girmeyip günlük amaçla kullanıyorsanız biraz kaliteli bir V-brake seti sizi eminim fazlasıyla tatmin eder.
    Buarada unutmamak lazım disk fren sistemine geçiş için jant göbeklerinizinde 6 vida veya centerlock disk uyumu olması şart.

7. enderyigit89

enderyigit89 Kıdemli Üye

Seviye:
    mekanik disk alma (tavsiye değil direk alma:D )alıcaksan hidrolik al yada v ile devam ;)