Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üyeliğimi nasıl silerim?

Konu, 'Yardım Kılavuzu' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eagle

Eagle ...flew up into the sky

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Herkese merhaba arkadaşlar bir süredir üzerinde çalıştığımız bazı şeyleri yavaş yavaş hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Üye adını değiştirme, kişileri engelleme, ana sayfada yeni mesajları kaldırma özelliği ve benzeri şekilde birçok şeyi üyelerimizin rahat edeceği ve yine birçok şeyi kendilerinin yönetebileceği şekilde hazırlıyoruz. İsteklerinizi de yerine getirmek için uğraşıyoruz.

Şimdi ise üyeliğinizi artık silip siteden ayrılabileceksiniz. Evet siteden ayrılmak isteyen üyelerimizin bu kararlarına saygı duyuyoruz. Artık iletişimden yazmanıza veya bizlere özel mesaj atmanıza gerek yok. Tek yapacağınız üst menüde (adınızın yazdığı kısımda açılan menüde) "Hesabını Sil" var. Oraya girip gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Belki fikrinizi değiştirip geri dönme ihtimalinize karşı 14 gün süre veriyoruz.

İyi pedallamalar

2. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba , sanırım bu özellik kaldırıldı. Bahsettiğiniz linke ulaşamıyorum. Daha önceden vardı , tıklamama rağmen ve 1 ay girmemiş olmama rağmen yine de üyeliğim silinmedi.

3. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bir insan niye hesabini forumdan silmek ister?

Dunyanin en acayip ozelliklerinden birisi olabilir bu. Forum burasi yahu. Zaten siz bir katki yapmadikca herhangi bir etkilesimde bulunmaniz soz konusu degil. Yazmak, girmek istemeyen yazmaz, girmez, okumaz. Hesabinizi silince bunun ne gibi bir tatmin sagladigini anlayabilmis degilim.

Sirf insanin kendi kendisinin egosunu pohpohlamasi, "bana yamuk yaptilar, sildim hesabi ciktim, artik onlar dusunsun.." tuh tuh..

4. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    konusu google da üst sırada olanların üyeliği silinirse noluyor acaba?
    konuları silinmiyordur heralde

5. metinnitem1

metinnitem1 Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Paylaşmak nasıl tercih ise,sildirip çıkabilmek de olmalı. ;)

6. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Merhaba,

Şu anda bu özellik devre dışıdır. Bu özelliği tekrar devreye sokmayı asla düşünmüyoruz. Eğer isterseniz üyeliğinizi normal şekilde iptal edebiliriz Mustafa bey.

Adınızın ve soyadınızın görünmesinden rahatsız oluyorsanız, bu sayfadan üye adınızı değişebilir, tekrar üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. Bunu yaptığınızda üyeliğiniz silinmiş kadar olacaktır zaten.

Bu özellik artık olmadığı için konu kapatılmıştır. Üyelik iptal taleplerinizi (kullanıcı adı değiştirme de düşünürseniz dediğimiz gibi değişebilirsiniz) iletişim bölümüden yapabilirsiniz.

boşgezeninboşkalfası bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.